2737
2739
عنوان

خانما با شوهرم قهر کردم و الان جدا خوابیدیم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 64 پست

😐واسه چیزی ک هنوز زخ نداده و نیومده جاتو جدا میکنی؟!

اصلا نه بگو آره نه بگو نه. بعدشم با بچه ی تو دلت ک حرف میزنس ب اسم دلخواه خودت صداش کن بعدشم ک بدنیا اومد مهم نیست اگر لج کرد شناسنامشو ب اون اسم زد مهم اسمیه ک تو صداش میکنی. تازه من ب شوهرم گقتم من از اسمی ک شما میگی متنفرم و واقعا نمیتونم ب بچه ای با این اسم شیر بدم . توهم بگو ببر کسی ک اسم روش گذاشته شیرش بده

تمتم میشه خیلی رلحت بدون دعوا و جا جدا کردن

خانم آقای دکتر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم بگو حرف دوتامون باشه!!!تو شناسنامه بزاریم سوگل ولی صداش میزنیم محیا .اینم میگم که مادرت ناراحت نشه  .ولی اگه تو شناسنامه خشک و خالی نزاری اسم مورد علاقه ام باشه تا ابد دهر نمیبخشمت و هرگز نگاهت هم نمیکنم .مادرت برای خواهرشوهرات بزاره محیا 

واقعا آدم حرصش درمیاد از کارای بعضی از این مادر شوهر و پدر شوهرا.یکی نیس بگه آخه مسلموووون واسه چی تو کاری که اصلا ربطی به تو نداره دخالت میکنید و باعث ناراحتی و دلخوری بین زن و شوهر میشی.آخه خدا ازتون نگذره چرا حق مسلم یه مادر رو به همین راحتی ازش میگیرین

2731

ضمنا قاطع بگو به بچه ای کع تو شناسنامه محیا باشه من شیر نخواهم داد و اسمون و زمین جاشون عوض بشه نظرم تغییر نمیکنه ضمنا کسی که اسم انتخاب میکنه تو شیرشو میخری مادرت هم لطف میکنه پی پی میشوره و عوض میکنع

واقعا آدم حرصش درمیاد از کارای بعضی از این مادر شوهر و پدر شوهرا.یکی نیس بگه آخه مسلموووون واسه چی ت ...

خدا به زمین گرم بزنه هرچی مادر شوهر عفریته است.ببین چطوری بهترین دورانشون به گند کشیده زنیکه.بعد میگن چرا نفرین میکنی.والا خدا هم همینطور سایلنتع

شما ازشون پرسیدید که چی بذارین یا خودشون گفتن؟ آخه عموی من همیشه میپرسه بعد هرچی دوس داره میذاره😂

خب نظر میخواد که اسمای قشنگ پیشنهاد بدین ولی در نهایت خیلی طبیعیه چیزی که خودش میخواد بذاره 

حرف شما فقط ی نظره همین نه بیشتر

2738
اگر اسامی ائمه باشه نمیتونی تغییر بدی ولی محیا که اسم ائمه نیست میشه به هر اسمی تغییر داد

بله نمیتونه بزاره سوگل که باید فاطمع زهرا زینب از این اسم ها بزاره.مثلا کسی اسم بچه اش شیوا باشه نمیتونه بره بزاره مثلا مینو.فقط میتونه شیوا رو تغییر بده به فاطمه زهرا خدیجه از این جور اسم ها .حتی پسر مثلا طرف بچه اش اسمش آرمان هست نمیتونه بکنه آراد.فقط میتونه ارمان رو بزاره محمد علی حسن حسین از این اسامی

مادر شوهرت چه اسمی دوس داره؟ نمی دونستم مادرشوهراهم تو اسم گذاشتن دخالت می کنن😐😂

باز خوبه اسم بدی انتخاب نکرده 

واس ما برعکس بوده  مادر مامانم بد بود 

مادر بابام عالی 

مادر مامانم بهش میگفته اسم دخترتو ( ینی من ) بذار کبری 😑🙄 که به اسم عمش که صغری هست بیاد 

اخه مگه اسم برادر زاده به اسم عمه باید بیاد 😫

چون زنه بدجنسیه 🤣🤣🤣 خداروشکرر نذاشتن😮😥

بعد اینقد عروس دوست و پسر دوسته ، برای اسم دختر داییم  ، چون اسم مادر زن، داییم سمره بوده میخواستن بذارن سمره ، گفته نههه سمره زشته ابرو نوه عزیزم میره بذارین سپیده که به سمره میاد 

حالا برا من میگفته کبری 😥🤣🤣 عجوزه پیر متنفرم ازش 

مامانمو تو ۱۳ سالگی شوهر داد 

خدا لعنتش کنه جلو مامانمو خاله هام میگفت شماها مهم نیستید بیریختو بی هرچی باشین ، عروس مهمه عروسم تاج سرمه اوون خوش بپوشه افتخار میکنم 😂 همون عروس حالا میگه چرا نمیمیری که ارث بهمون بدین😌

بله نمیتونه بزاره سوگل که باید فاطمع زهرا زینب از این اسم ها بزاره.مثلا کسی اسم بچه اش شیوا باشه نمی ...

ولی من شنیدم اینجوری نیست.فقط کسایی که اسم مذهبی دارن این قانون براش صدق میکنه برای اسمایی که مذهبی نیست میتونن هر اسمی بذارن 

حتی تو همین سایت دیدم ی خانمی اسم بچه اش رو تغییر داد ، اسمی هم که گذاشت مذهبی نبود 

بله نمیتونه بزاره سوگل که باید فاطمع زهرا زینب از این اسم ها بزاره.مثلا کسی اسم بچه اش شیوا باشه نمی ...

نه بابا الان اسم به سختی عوض میکنن داداش من میخاست اسمشو بزاره علی هرکاری کرد قبول نکردن دیگه اسمهای خیلی ضایع رو عوض میکنن فقط

2706