2733
2734
عنوان

میخوام خودکشی کنم حالم بده😭

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاز امثال شماهارو نمیفهممم چند سال با هم میمونید بعد به تفاوت شخصیت نگاه نمی کنید و اهمیت نمی دیدید و درک نمی کنید اون اوایل، همشم بخاطر هیجان!!!! رابطه غیر اصولی اخرش همینه

Be a positive box A box without content, which is nothing but being a negative box is very harmful. God does not like these boxes and leads them to hell.

عجیبه برام به جای اینکه تلافی کنی و محلش ندی و بلاکش کنی میخوای خودکشی کنی؟؟؟اونم به خاطر کسی که پشت سرت حرف زده و به دوستش درموردت این حرفارو زده 

اون کسی که دوسش داری مرد نیست درموردش خوب فکر کن

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
2731
پسر ارزش خودکشی داره اخه

حتما دختر ارزش خودکشی داره؟انقدر از بالا به پایین نگاه نکنیدلطفا

صورت مسئلرو پاک کنید استارتر خودش داره می گه تقصیر خودم بوده پستشو با دقت بخون

تو این دنیا چشم بسته نباید از ادم اطاعت کرد

نمی خوام شمع باشم دختران فوتم کنند می خواهم بنگ باشم لوتیان دودم کنند

اولش میگفت هرروز همدیگه رو ببینیم   من دانشگاهم خارج ازز تهران بود ، میکوبید میومد دنبالم با من ناهار بخوره، میگفت من با تو سرمستم، خودشو میکشت برام ، اما یه دفعه رفت و من به مرز جنون رسیدم ،خدا ازش نگذره ، روزگارم سیاه شده بود ، مامانم بنده خدا انقدر غصه میخورد برام، تموم مدت حدود سه یا چهار سال یه غم عمیق باهام بود

تمام وجودم ، خانواده ام
2738
حتما دختر ارزش خودکشی داره؟انقدر از بالا به پایین نگاه نکنیدلطفا صورت مسئلرو پاک کنید استارتر خودش ...

حالت خوبه؟باشه پسرا شیرن مثل شمشیرن 

مودب بودن شما در فضای مجازی نشون دهنده فرهنگ و اصالت بالای شماست .
اولش میگفت هرروز همدیگه رو ببینیم   من دانشگاهم خارج ازز تهران بود ، میکوبید میومد دنبالم با من ...

اما الان میگم خدا رو شکر ، گورش رو گم کرد ، مرتیکه احمق بی مغز، بعضی وقتا یادم میفته میخوام‌خودمو خفه کنم، که واسش انقدر غصه خوردم

تمام وجودم ، خانواده ام

هر چیزی سه تاوانی دازه اما تاوان این ماجرا خودکشی نیست چون فقط خودتو اون دنیا نابود میکنی اون ادم هیچیش نمیشه پسرای اجتماعی،برون گرا،پر حرف،پولدار با سوابق جنسی و عاطفی درخشان همچین توقعاتی دارن رل زدن باهاشون هم یه تاوانی داره کبوتر با کبوتر اردک با بوقلمون

Be a positive box A box without content, which is nothing but being a negative box is very harmful. God does not like these boxes and leads them to hell.

من یه رابطه هفت ساله رو تموم کردم دم عقد. منم حال خرابی زیاد کشیدم ولی فکر خودکشی هیچوقت نداشتم اصن کسی ارزش ندارع بخاطرش این حرفو بزنم خدا بهترشو گذاشت سرراهم چون خیلی صبورم بخاطر دل مامان بابام ناراحتی به روم نیاوردم تو حموم گریه میکردم بیرون اصلا 

اونم اواخر زر مفت زیاد میزد که سردی و درونگرایی ولی الان یکی اومده سرراهم باشخصیت آقا خیلی شبیه همیم و ازکنار هم بودن لذت می‌بریم هردومون باهم شیطونی خنده داریم ولی تو جمع سنگینیم و آرامشی که کنار این دارم یه ثانیه تو اون هفت سال نداشتم ازش بگذرم بذار آدمت بیاد سرراهت 

حالت خوبه؟باشه پسرا شیرن مثل شمشیرن 

من خودم پسرم که دارم می گم عوضش زبونه دخترا مثل شمشیره

نمی خوام شمع باشم دخترا فوتم کنند   می خواهم بنگ باشم لوتیان دودم کنند

نمی خوام شمع باشم دختران فوتم کنند می خواهم بنگ باشم لوتیان دودم کنند

ممنون از نظراتتون داشتم از شدت گریه دق میکردم خفه میشدم الان یکم آروم شدم درست میگین شاید اگه الان نره دو روز دیگه با دوتا بچه ولم کنه بره من هیچ مرد خوبی تو زندگیم ندیدم پدر برادر و... دلم خوش بود به این پسره که اینم رفتنی شده نمیدونم چجوری آینده به جنس مخالفم اعتماد کنم واسه ازدواج! شاید تا ابد مجرد بمونم هیچ مرد مهربون و خوش قلبی تو دنیا وجود نداره این پسرم تو رودربایستی کنارم مونده به دوستش گفته چون برام خیلی زحمت کشیده پیششم ولی کیس های بهتر ریخته چشم و دل سیر نیست تشنه دختره هنوز هرزگردیاشو نکرده

2706