2726
عنوان

چجوری به شوهرم بگم خسته شدم

1190 بازدید | 83 پست

نمی‌خوام جوری بگم ک ناراحت بشه ولی منم ی حقی دارم

هر جا میریم شوهرم داداشش رو میاره بدون اینکه از من بپرسه بیارم یا ن اصلا باهاش راحتی یا ن 

ما دیروز قرار بود بریم ی جایی که من کلی برنامه ریخته بودم قراره بهمون خوش بگذره وقتی اومد دیدم داداشش صندلی جلو نشسته اصلا نگفته بود بیارمش یا ن اون همه برنامه ریختیم داداشش رو آورد همه چی ریخت ب هم 

اون هیچ 

گفت سوار شو دیدم داداشش انتظار داره برم بشینم عقب 

زل زدم تو صورتش شوهرم فهمید گفت برو بشین عقب زن داداشت بشینه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوست دارم با شوهرم دوتایی باشیم 

اصلا ی بار ازم نپرسیده بیارمش یا ن 

میاد خونمون غذا ب تعداد یهو میبینی داداشش رو آورده غذا کم میاد مامانم بیچاره هیچی نمیخوره اون بخوره 

حداقل قبلش نمیگه اونم میارم غذا ب انداره بزاریم 

2728

میدونی چی بده ما چند وقت پیش رفتیم ی مراسم ک من خیلی ب خودم رسیدم مانتو و لباس اینا جدید بعد برگشت گفت خیلی خوشگل شدی امروز 

منم خیلی خوشحال شدم 

ی ثانیه بعدش برگشت گفت داداشمم خوشگل شده ی جوری شدم

یعنی شما دوساله نامزدی روت نمیشه بگی دوست دارم دو تایی تنها باشیم ؟ 

خیلی اشتباه میکنی 

اگه حضوری روت نمیشه بهش پیام بده 

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
خواهر من تا پایین میاد میگه چرا میاد 

بگو به همون دلیل که داداش آویزون تو میاد 

بگیر جلو داداشه شوهرتو ببوس بهش ور برو بزار شوهرت بفهمه دیگه نیارتش

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 
2706