2726

بعده ۶سال انتظار و۶بار بارداری ناموفق وبعده اینکه بهترین دکترای سقط مکرر نا امیدم کردن از بچه دارشدن با توسل به شهید سلیمانی حاجتمو گرفتم.انگار خدا میخواست منو به کل از بنده هاش ناامید کنه بعد حاجتمو به واسطه این شهید بزرگوار بده.یادم نمیره تو اوج ناامیدی حاج قاسمو صدا میزدم یه شب اومد به خوابم هیچی نگفت فقط با چشای مهربونش نگام کرد.همونجا فهمیدم این بارداریم که هفتمین بارداریم بود نتیجه میده چون حاج قاسم نظر کرده بهم.

دخترم،معجزه زندگیمو 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حاج قاسم کیه . یا خدا 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2728
حاج قاسم کیه . یا خدا 

شهیده دیگ ،خدا خودش گفته شهید زندست

افسردگی از جنس غم نیست،خشم است،خشمی علیه خود!خشمی که رو به درون چرخیده وحمله میکند.///شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻 روانشناس🤓🧠
2706