2137
2106

لطفا اگه همچین تجربه ای دارین بگین.ممنون.مخصوصا اگه با قرصای اعصاب و خواب آور اقدام کرده بودین...برام خیلی مهمه.

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

گفتنش بد اموزی داره و فقط ابرو خودم میره

ولی میگم

من همینجوری یسری قرص انداختم بالا

تو نگو،یه قوطی قرص رفع اسهال بود

هیچی دیگه از یبوست پدرم در اومدم

یبار دیگه ام باز یسری الکی پلکی خوردم

الان که میخوام قرص بخورم معده ام خیلی اذیت میشه خیلی

خودمو الکی الکی داغون کردو

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🙄😍خدایا شکرت🧿~~~من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان، مادر خوبی باشم/ خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2165

من یه بار این اشتباهو کرده بوده بودم خیلی پشیمون شدم بعدش 

خونه مادر شو6رم بودم هر چی قرص تو خونه بود از دارو های اعصاب مادرشوهرم بگیر تا ویتامین از این چیزا همه رو خوردم تا چند وقت حالم بد 

رفتیم سرم زدیم ولی نگفتم قرص خوردم نمیدونم چه سرمی زدن بعدش دهنم کج میشد دندونا هی روهم  فشار میدادم 

2183
چی خورده بود؟خوبه که شستشو دادن

هرچی تو خونه بود برای کشتن نبود چون خودشم میدونست نمیمیره با اون مقدار زیادم نبود البته ولی خب شست و شو دادن  یادمه

.آدم بین حوا و خدا,حوا را انتخاب کرد.آدم هم خدا را دیده بود هم حوا را...☻
گفتنش بد اموزی داره و فقط ابرو خودم میره ولی میگم من همینجوری یسری قرص انداختم بالا تو نگو،یه قوط ...

عزییییزم..باز خوبه کبدت چیزی نشد.باز اونا بهتر از قرص اعصاب بوده

دوست من 30 تا قرص خواب خورد صبح بردنش شستشوی معده فقط تا 1 ماه می خوابید

وا جدی؟من بیشتر از سی تا خوردم ولی تا دوروز خواب بودم فقط..احتمالا شستشوی معده چون دیر انجام شده جواب نداده روش.چه قرصی خورده بود مگه؟اسمشو نمیدونی؟

من متاسفانه در اثر خریت سن ۱۹سالگی قرص خوردم شستشوی معده هم شدم اما به شدت روی حافظه و تمرکزم اثر منفی گذاشت

قبلش جزو تیزهوشان بودم اما بعدش خیلی خیلی معمولی شدم

عضو گروه رز زد تاپیک مانکن های پاییزی 💛💛💛💛وزن شروع:۷۱.۴۰۰ وزن فعلی:۶۹ وزن هدف تا یلدا:۶۵ شایدم ۶۰