2726
عنوان

.........خونتون

330 بازدید | 26 پست

بخاری خونتون رو نصب کردید!! ما که بالاجبار بخاطر یک ادمی که هم مشکلات روحی داره هم سرما بخاری رو تا ته روشن کردیم والان نمیتونیم بخوابیم  واقعا خواب کافی بدون سر خر چه نعمت بزرگیه

Be a positive box A box without content, which is nothing but being a negative box is very harmful. God does not like these boxes and leads them to hell.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قم که خیلی سرده

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 
همسر منم سرماییه😬من و بچه م هلاک شدیم از گرما

اییییییییی اره خیلی بده فقط باید زد کنتور گاز رو ترکوند

Be a positive box A box without content, which is nothing but being a negative box is very harmful. God does not like these boxes and leads them to hell.
روزاش ماشالا کوره اجر پزی

خخخ اره ولی الان دیگه روزاشم سرده

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 

[QUOTE=212823240]بیشتر تابستون وحشتناکه[/QUOTاره تابستون غیر قابل تحمله شوهرمن مغازه سوهانی داره تابستونا جلو کوره ذوب میشه زمستونا یه کم نفس میکشه 

ولی زمستون قم چون برف و بارونشم کمه یه سوز سرمای بدی داره

[QUOTE=212823240]بیشتر تابستون وحشتناکه[/QUOTاره تابستون غیر قابل تحمله شوهرمن مغازه سوهانی داره تاب ...

دیگه زندگی تو شرایط الان زحمت داره و باید درک کرد،اره هم چادر هم گرما بیشتر بومی ها چون عادت دارن با شهز خودشون میسازن 

2706