2733
2734

خیلیییییی فک میکنم درمورد کارام درمورد حرفایی ک میزنم هی میگم چرا فلان حرفو زدم چرا اونکارو کردم چرا اون حرفو اونجا نزدم اون کارو کردم زشت بود یا ن و.....

اخه چرا من اینطوریم انقد ب همه چی فکر میکنم😭

منم مث توام 

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای وای وایییی .. چرا تو منیییی! دیگه بریدما .. بس به حرفا و حرکات و همه چیم فکر میکنم . فکر میکردم ...

😂خیلی بده

بقیه اصلا دقت نمیکنن ب حرفاشون ب کاراشون

ولی ما...

2738
😂خیلی بده بقیه اصلا دقت نمیکنن ب حرفاشون ب کاراشون ولی ما...

آره .. دوم اینکه وقتی یه کسی یه چیزی میگه، دو ساعت بعد جواب درستش میاد تو ذهنم و میگم چرا اینجوزی جوابشو ندادم . درواقع بداهه گو نیستم . ذهنم کند عمل میکنه در این مواقع و حرف کم میاره

😂خیلی بده بقیه اصلا دقت نمیکنن ب حرفاشون ب کاراشون ولی ما...

مطمئن باش بقیه اصن ب حرفا و کارای خودشون که هیچ، ب حرفا و کارای تو هم فک نمیکنن منم عین تو ام و بعد از کللللی درگیری فهمیدم اصن بقیه اونقدری که خودم درگیر خودمم، درگیر من نیستن😅

به خودت سخت نگیر وقتی این فکرا میاد تو ذهنت برو سروقت یه کار سرگرم کننده که اون موضوع یادت بره همیشه با دید یه آدم کامل خودتو قضاوت کن مثلا وقتی یه کاری رو انجام میدی از خودت راضی نیستی بگو نه خیلی خوب بود بقیه در همین حد هم نمیتونن انجام بدن

منم دقیقا  اصلا راه حلی هم داره این موضوع ؟

گلم زیاد جدول حل کن تا مترادف کلمات مختلف رو بیشتر یاد بگیری . با خودت گاهی حرف بزن و جواب خودتو بده !

جواب محترمانه و دندن شکن نه گستاخانه !

این کارا بداهه گوییتو بهتر میکنه ... اعتماد بنفس هم ریشه این کاره

2706