2137
2106
عنوان

تاپیک وزن مانکن های ۱۴۰۰💪

728 بازدید | 45 پست

سلام خوشگلا.

اینجا فقط و فقققط واسه اعلام وزن هفتگیتونه.پست متفرقه نزارید اینجا لطفا.دوشنبه ها بازش میکنم تاظهر؛ وزنتونو اینجوری بنویسید:👇

اسم

وزن شروع چالش پاییز

وزن فعلی

وزن هدف چالش پاییز

هدف نهایی

سرگروهاتون حواسشون هست به هدف چالش پاییزتونااااا.تا اخر فصل پاییز باید به هدفتون برسید😉💪💪💪

میدونم همتون میتونید.پیش به سوی مانکن شدن🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️

❤❤سرگروه رز قرمز❤❤امضای سرگروه هارو چک کنیدشنبه هادرخواست دوستی قبول نمیکنم❤وزن اولیه ۱۰۸وزن فعلی۹5.80۰وزن هدف تا اخر پاییز ۹۲هدف نهایی ۷۵❤تاپیک مانکن های ۱۴۰۰تاپیک آهنگ ورزشیتاپیک وزنچالش جدید👈از شنبه ۶آذر تا جمعه۱۲آذر: چالش دولیوان آب قبل از هروعده ی غذایی.ناشتا ۲لیوان اب ولرم.نیم ساعت قبل از ناهار ۲لیوان .نیم ساعت قبل از شام ۲لیوان!      +       چالش ورزشی : روزی ۳۰تا حرکت چرخش روسی!💪

سلام 

خزان_نارنجی

وزن شروع ۹۳

وزن فعلی ۹۳

وزن هدف تا اخر پاییز ۸۳

هدف نهایی ۷۵

❤❤سرگروه رز قرمز❤❤امضای سرگروه هارو چک کنیدشنبه هادرخواست دوستی قبول نمیکنم❤وزن اولیه ۱۰۸وزن فعلی۹5.80۰وزن هدف تا اخر پاییز ۹۲هدف نهایی ۷۵❤تاپیک مانکن های ۱۴۰۰تاپیک آهنگ ورزشیتاپیک وزنچالش جدید👈از شنبه ۶آذر تا جمعه۱۲آذر: چالش دولیوان آب قبل از هروعده ی غذایی.ناشتا ۲لیوان اب ولرم.نیم ساعت قبل از ناهار ۲لیوان .نیم ساعت قبل از شام ۲لیوان!      +       چالش ورزشی : روزی ۳۰تا حرکت چرخش روسی!💪

queenn95

وزن شروع ۷۳

وزن فعلی ۷۱۸۰۰

وزن هدف  نهایی۶۰

عضو🟣گروه رز بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜ملکه اردیبهشت 💜💜چالش پاییزه تاپیک مانکن های ۱۴۰۰🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۷۲🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۹ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم روز تولدمه  یه دی ماهی 😂 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

وزن شروع 66

وزن فعلی 62 و 400 

وزن هدف 60 

امروز پریود بودم وزن برا هفته قبله

💙سر گروه رز آبی 💙وزن اولیه 66💙وزن فعلی60💙وزن هدف پاییز 60 به هدفم رسیدم 💃💙میریم برا رسیدن به این هدف نهایی 55💙تاپیک مانکن های 1400 💙  شاید یه روزی مجبور شی همه راهی رو که با دلت رفتی با عقلت برگردی     چالش جدید برای این هفته ناشتا اب و ابلیمو و روزانه یه رب رقصیدن 💃                 
2166

سلام

فرفری هستم

وزن اولیه ۷۰

وزن هفته پیش ۶۹

امروز ۷۰😔😔

هدف تا اخر پاییز ۶۳

🌺 🌸سر گروه رز  سبز   مشغول الذمه اید اگه فک کنید رز نیست  😄🙃             وزن اولیه  ۷۱و۲۰۰  هفته پیش ۷۰و۹۰۰   امروز ۷۰        وزن هدف   ۵۸    من میتونم    ( چالش از تاریخ ۲۵ ابان تا ۵ آذر: شام  سالاد بدون سس... یا   ماست و خیار کم چربی..  یا   عدسی بدون سیب زمینی... یا خوراک لوبیا چیتی بدون سیب زمینی( فقط ۶ قاشق).

سلام

کاکتوسسبز

وزن اول۸۸۷۰۰

وزن هفته ی پیش ۸۸۶۰۰

وزن هدف۷۳

وزن این هفته❎

در تاپیک مانکن های پائیزی عضو گروه رز قرمزهستم😊اولین وزن:88700🙈🙈🙈 هدف اول:۸۳😊 هدف دوم :۷۸😁  هدف سوم:۷۳🤗.....‌ما حتما حتما میتونیم مانکن بشیم چون اینجا همه ی با اراده ها دور هم جمع هستن..‌‌....یا علی

سلام

g7486ag

وزن شروع ۱۰۰

وزن فعلی ❎❌

وزن هدف تا اخر پاییز ۶۰

هدف نهایی ۴۰

اگه چشمتون به امضای من افتاد یه صلوات یه دعا از ته دلتون برای رسیدن به آرزو هام خدا نگاه کنه به زندگیم خیلی دلم گرفته چشمام ابرو بارونی شده محتاج دعاتون 🥺⁦♥️⁩🥺انشالله که هزار برابر دعایی خیرتون برگرده به زندگیتون 🥺⁦♥️⁩🌹

سلام 

خزان نارنجی

وزن شروع ۹۳

هفته پیش ۹۳

فعلی ۹۲

هدف ۸۳

هدف کلی ۷۵

سلام. ستاره.

وزن شروع .۸۸.۴۰۰

وزن هفته پیش. ۸۸.۴۰۰

فعلی. ۸۸.۴۰۰

هدف. ۸۰

هدف کلی .۶۵

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2050

☂️سلام ☂️

ملکه اردیبهشت 👇

وزن دوهفته پیش:71700🎀

وزن فعلی:70700💜

هدف نهایی👈68👉

💜💜💜💜💜سرگروه گل رز بنفش 💜💜💜💜💜  وزن فعلی:72💜تثبیتی💛💛💛الهی به امید تو...☂️  آدرس تاپیک👈مانکن های1400👉 چالش6آذر:دولیوان آب قبل ازهروعده غذایی+سیب قبل ازناهاروشام ،ورزش روزانه:30تا شنادیواربمدت یکهفته☂️
وزن شروع 66 وزن فعلی 62 و 400  وزن هدف 60  امروز پریود بودم وزن برا هفته قبله

سلام عزیزم 

اسم سایه 

وزن شروع چالش پاییز  ۶۳

وزن فعلی ۶۱/۲

وزن هدف چالش پاییز ۵۸

هدف نهایی ۵۴

💙💙 عضو گروه رز آبی 💙💙✍️  وزن شروع ۶۳ و  وزن فعلی ۶۱/۲ و  وزن هدف ۵۴ 💙💙💙💙

سلام 

queenn95

وزن اولیه شروع چالش پاییزه۷۳

وزن هفته قبل ۷۱۸۰۰

وزن فعلی۷۱.۲۰۰

هدف اصلی ۶۰🤗💪

عضو🟣گروه رز بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜ملکه اردیبهشت 💜💜چالش پاییزه تاپیک مانکن های ۱۴۰۰🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۷۲🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۹ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم روز تولدمه  یه دی ماهی 😂 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️

سلام. فنچ۷۴a

وزن شروع 👈۶۵

وزن فعلی 👈۶۵❎

وزن هدف۱👈۶۰

وزن هدف ۲👈۵۸

وزن هدف نهایی👈۵۵

گروه  رز آبی    وزن شروع ۶۵💙   وزن هفته قبل60       وزن فعلی۵۹.۸۰۰😍🏋️      هدف دوم۵۸💙   هدف نهایی ۵۵💙به هدفم میرسم تا شب یلدا💪🤩همه ی زندگیمی آقاییم😍خدایاشکرت
سلام عزیزم  اسم سایه  وزن شروع چالش پاییز  ۶۳ وزن فعلی ۶۱/۲ وزن هدف چالش پاییز ۵۸ ...

عالی کاهشت مبارک

💙سر گروه رز آبی 💙وزن اولیه 66💙وزن فعلی60💙وزن هدف پاییز 60 به هدفم رسیدم 💃💙میریم برا رسیدن به این هدف نهایی 55💙تاپیک مانکن های 1400 💙  شاید یه روزی مجبور شی همه راهی رو که با دلت رفتی با عقلت برگردی     چالش جدید برای این هفته ناشتا اب و ابلیمو و روزانه یه رب رقصیدن 💃                 
2183
مرسی گلم

توی امضات وزن شروع فعلی و هدف رو بنویس

سلام. مارال هستم

وزن شروع۷۴/۷۰۰

وزن این هفته ۷۰/۶۰۰💪✌

هدف اول ۶۸

هدف دوم ۶۵

هدف نهایی ۶۳

💜عضو گل رز بنفش💜                                              وزن شروع ۷۴/۷۰۰  _ بعد ۷۰/۶۰۰ _۶۹/۲۰۰ _وزن فعلی۶۸/۱۰۰ 💪                                                                💜 وزن هدف۶۳💜

سلام به همگی😍

برگر کینگ هستم🤗

وزن شروع: ۶۳ کیلو😟

وزن فعلی ۶۰ کیلو😁

هدف نهایی ۵۵ 💪🏻

یه کیلو کم کردممم😍😍😍

💙عضو گروه رز آبی💙 وزن شروع ۶۳💙 وزن فعلی ۶۰ 💙هدف ۵۵💙 من میتونم💪🏻لینک چالش مانکن های ۱۴۰۰