2737
2734
مشکلم دوستاشه حس میکنم خیلی براش مهمن حتی مهمتر از خانواده 

خب صحبت کن باهاش 

قانعش کن 

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
مشکلی دارید مگه ؟ تو سال اول ازدواج برای اینکه آدمها خیلی با اخلاق هم آشنا نیستن طبیعیه که بگو مگو ب ...

فقط بخاطر رفیقاش مشکل دارم،خوش اخلاقه مهربونه از لحاظ مالی خسیس نیست چیزی که ازدستش بربیاد انجام میده.ولی احساس میکنم وقت بیشتری برا با اونا بودن میزاره.

مثلا سه ماهه ازدواج کردیم یه بارم بیرون نبردم چون ساعت کاری خیلی بدی داره  و واقعا نمیشه برنامه تفریح ریخت.فردا که تعطیله با دوستاش قرار گذاشته بره استخر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فقط بخاطر رفیقاش مشکل دارم،خوش اخلاقه مهربونه از لحاظ مالی خسیس نیست چیزی که ازدستش بربیاد انجام مید ...

خب مشکلی نیست که بخوای به جدایی فکر کنی ، کم کم خوب میشه ،خودتون میگید مشغله کاریش زیاده ،پس بزارید کمی خوش باشه ، شما هم با ملایمت بهش بگو نیاز به توجه بیشتر داری 

خیلی حرف زدم .میگه اشتباه میکنی چهارتا فحشم به رفیقاش میده که مثلا من باورم بشه ولی متاسفانه همش الک ...

وا بگو چه اشتباهی دیگه

ب حرف ک نیس

رفتار و عادات هستن ک مهمن

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
2738
هنوز اول راهی میتونی درستش کنی بهش همون حسی و بده وقتی که با دوستاش حس تایید شدن و....

خیلی باهاش رفیقم و پایه کارایی که میگه همیشه تایید و تشویق و تحسینش میکنم واقعا سعی میکنم چیزی کم نذارم ولی الان دو هفته هست که عصبی شدم و افکارم ازارم میده .باخودم میگم من اینهمه باهاش خوبم و تمام تلاشمو میکنم خوشحال باشه ولی اون با دوستاش بهتره،حس میکنم اولویتش اونا هستن.دارم بی انگیزه میشم..من تو شهر دیگه زندگی میکردم،جوری شده الان دلم میخواد برگردم خونه مامان بابام،خیلی حس بدی دارم

خب دیگه مشکل اینجاس ک تو دل شما دلهره ایجاد شده و سرد شدین

دقیقا.نمیدونم چجوری بهش بفهمونم اینو که دارم دلسرد میشم.اطمینانم رو نسبت به علاقه و همه چیش ازدست میدم .

ببین ما فامیل هستیم،عاشق هم شدیم،و تو دو شهر متفاوت بودیم..میگفت تحمل دوری ازت سخته وقتی بیایی رفیقا ...

حرف که آره همه قشنک حرف میزنن،تو عمل خودشونو نشون میدن.

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏
2706