2410
2553

بچه ندارین

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رفتگان شما رو بیمارزه من سی و... و ایشون بیست  و...

اهان.ان شاءالله ک رفتار زنت درست بشه  ولی ذات بد آدم خیلی کم درست میشه   خدا صبرت بده

خودت باش،قرار نیست همه ازت خوششون بیاد.👍💙لینک حذف تاپیک ها
2456
نه

هنوزبچه نداری خانومت اعصابش خط خطیه والااین حامله شه وبچه بیاره کارش زاره 🤔

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2714

شما باید یه فکری به حال زندگیتون به طور اساسی بکنید...نه این که به خودکشی فکر کنید...اگر همسرتون مناسب نیست رهاش کنید...نه اینکه به خودکشی فکر کنید...چه مرد چه زن وقتی طرف مقابلش بی شعوره باید خودش را نجات بده نه اینکه خودش را خلاص کنه