2737
2734
عنوان

خیلی اعصابم خورده نمیتونم بخوابم.سورنگ بیمار رفته تو دستم

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی میگی هپاتیت تا دو روز زنده نمیمونه؟ 

بزن نت دقیقشو میاره برات.مگه حالا بیمارتون صددرصد هپاتیت داشته که میترسی.اینم بگم اینقدرام راحت منتقل نمیشه.به سرعت نیس که .اگه تاپیکتو میترکونی بهت توضیح بدم که چه جوریاس.چون‌ کاربریمو دوستمم داره نمیخوام کسی بدونه

2731
شنیدم ایدز تا نیم ساعت نهایتش ولی هپاتیت تا ۷ روز 

عزیز شما واکسن زدی احتمالا،کادر درمان که میزنن

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

گلم من وقتی کار میکردم بیمارستان تا دلت بخواد سوزن رفته تو دستم.

یه آزمایش ساده بده. و خلاص

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
نه متوجه منظورم نشدى من ١٠ ماهه زايمان كردم بچه هم شير نميدم ولى هر دو سه ماه يبار پريود ميشم عاديه ...

تا یکسال اول نامنظم بودن طبیعیه ولی اگ اولش منظم باشی بعدش نامنظم این ب خاطره تغییرات آب و هوایی سفرو تغذیه باشه..... 

و بعدشم باید تست بدین ک باردار نیستین.... 

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
2738
اسی من خودم ماما ام انقد سوزن رفته تو دستم ک  آخرشم آزمایش دادم هیچی نشد ماک حواسمون نیست ولی ...

دانشجو ترم یک مامایی ام، خوشبختم از آشناییتون ببخشید میشه یه نصحیت به من ترمکی بکنین😅

و اینکه اگه برمیگشتین به دوران دانشجویی چه اشتباهاتی رو انجام نمیدادین 

با اجازه استاتر عزیز 🥺

دانشجو ترم یک مامایی ام، خوشبختم از آشناییتون ببخشید میشه یه نصحیت به من ترمکی بکنین😅 و اینکه اگه ...

سلام خوشگلم خانم دکترجان راستشو بخوای ب خاطره نداشتن بازار کار کاش انصراف میدادم .......

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋