2733
2734
آره شده رفتم یه لباس سفیدمجلسی خریدم همه نی نی سایتیاگفتن چراخریدی پشیمون شدم 😂😂😂

چند روز پیش خریده بودی تو اون تاپیک خواهر شوهر گفتی رو میگی 😂

والا من اولین باره همچین چیزی میشنوم چرته به نظرم پس این همه لباس مجلسی سفید واسه چیه اگر کسی نمیپوشه  

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
پس مشهورشدم همه میدونن من لباس سفیدخریدم😂😂😂😂والاهمه فامیل هاکه دیدن میگن خیلی خوشگله ولی خودم حس ...

عکسشو بفرست بخدا راستشو بهت میگم

والا رنگ سفید قشنگه

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره شده البته چندین بار شده 😁😁  هیچی یکی دوبار پوشیدم دیگه نپوشیدم  بعضی ها رو هم کلا ن ...

ببین من این سری خریدم هولکی بود

توبه کردم هولکی خرید نکنم

بخدا آدم بزنه گوگل اینستا اون چیزی رو که میخواد تو ذهنش تصور کنه بهترین انتخابو میکنه

من این سلیقه خواهرم بود

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
چند روز پیش خریده بودی تو اون تاپیک خواهر شوهر گفتی رو میگی 😂 والا من اولین باره همچین چیزی میش ...

آره اونجاام گفتم😂😂😂

منم همین فکرومیکنم ولی یه سریامیگفتم عروس به چشم نمیادوالااگه عروس بخواهدبااون لباس تور وشنیون ومیکاپ به چشم نیاددیگه مشکل ازخودشه😂😂😂

استارتر برای مجلس دوختی؟!

عروسی

اره  باقیچی یخورده سوراخ کردم گفتم پاره شده  

🤣🤣🤣

2738
من دوست نداشتم

خودمم🤣

نمیشه گلم شناسایی میشم جدیداردپای فامیلامونوتونی نی سایت پیداکردم😁😁😁😁

🤣🤣🤣

من دوست نداشتم

چیش بده؟

آره خیلی اوایل مانتوهام همسرم میگفت کوتاه ورنگ شاد بخر میگرفتم ولی چون توش احساس راحتی نمیکردم نمیپوشیدم الان چیزی میخرم که باهاش راحت باشم ولی امان از کفشایی که میخرم خوشم میاد ولی چون سایز پام نیست کفی میزارم یه بار که میپوشم میبینم راحت نیستم میندازم اونور 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
2706