2737
2734

ممنون میشم بالا ۲۰ سال جواب بده 

😘😘

چ حالی داشتید وچیکار کردید؟

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
بله شده

منم یه لباس دوختم یه تومن پشیمونم حس خوشتیپی توش ندارم

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من پایین بیستم بای🖐😐

ولی ربطشو ب سن و سال ونفهمیدم

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️
2738
آره شده رفتم یه لباس سفیدمجلسی خریدم همه نی نی سایتیاگفتن چراخریدی پشیمون شدم 😂😂😂

ااا یه جا دیگه دیدم نظرتو🤣🤣بخدا سفید خیلی خوشگله

حالا ۹۹ درصد نی نی سایتیا ب من گفتن قشنگه تو کتم نرفت

من پایین بیستم بای🖐😐 ولی ربطشو ب سن و سال ونفهمیدم

عزیزم ذهنامون بهم نزدیکتره

توهم نظرتو بگو قشنگم😘

ااا یه جا دیگه دیدم نظرتو🤣🤣بخدا سفید خیلی خوشگله حالا ۹۹ درصد نی نی سایتیا ب من گفتن قشنگه تو کتم ...

پس مشهورشدم همه میدونن من لباس سفیدخریدم😂😂😂😂والاهمه فامیل هاکه دیدن میگن خیلی خوشگله ولی خودم حس میکنم عروس شدم پوشیدمش🤣🤣🤣🤣

2706