2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشید ولی قاچاقچی سیگار و ببخشید مشروب بود

خودشو بست و‌توپ تکونش نمیداد

ولی پسرش رو گرفتن انداختن زندان براش اعدام بریدن چون مواد و همه چی باهاش بود 

باباهه کلی پول خرج کرد و به اصطلاح حکم رو خرید و اون فقط یه سال زندان موند

الانم فقط یه واحد داره تو نصف راه تبریز و یه ال نود😐

2738
ببخشید ولی قاچاقچی سیگار و ببخشید مشروب بود خودشو بست و‌توپ تکونش نمیداد ولی پسرش رو گرفتن انداختن ...

ولی باد آورده رو باد میبره اینو با چشمای خودم دیدم همسایمون کارش فروش شیشه بود پولش از پارو بالا میرفت آخرش زیر دست یکی از نوچه هاش شیشه ای شد الانم کلا دیوونه شده

بگو عزیزم، بخاطر ما با فرهنگا بگو☺️

بابام عموم تالار و باغ گرفتن تو تهران خب اوایل برای گرفتنش خیلی سختی کشیدن تا رسیدن ب اینجا

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
بابام عموم تالار و باغ گرفتن تو تهران خب اوایل برای گرفتنش خیلی سختی کشیدن تا رسیدن ب اینجا

منم دور و برم یکی تولید پوشاک دارن ک از صفر ب هممممه چی رسیدن، یکی هم تولید کفش ینی کارخونه کفاشی دارن ک از هیچی خیلیییی پولدار شدن اونم تو همین ۱۰سال اخیر، ینی ۱۰سال پیش هیچییی نداشت

منم دور و برم یکی تولید پوشاک دارن ک از صفر ب هممممه چی رسیدن، یکی هم تولید کفش ینی کارخونه کفاشی دا ...

دقیقا قبولش دارم

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
2706