2733
2734

حال روحی تون چطوره؟‌بچه چندم تونه؟

من هفته ۳۵‌ام‌از هفته ۳۲ ک دکتر گف تا ۳۷ راه نرو استراحت نسبی داشته باش‌.الان دیگه دارم افسردگی میگیرم.۲هفتس خونه مادرشوهرم بودم ولی دیگه خسته شدم.الان باز خونه ام یک طوری شدم.نه دوس دارم جایی برم نه میتونم کاری‌کنم.خریدام مونده.ظاهری صورتم کک حاملگی اورده.نمیدونم فرق سرم چرا موی سفید دراومده‌.رون هام دنده هام درد میکنه.همسرمم همش سرکاره.مامانمم یکماهه درگیر ساس خونش شده الانم فهمیدم یک سم الکی زدن و فایده نداره.یکماهه خونشون نرفتم.بعد زایمانم فک‌ نکنم برم.فکر و‌خیالاتم زیاد شده.خوابم بهم ریخته.ذوق اومدنش دارم با تکوناش ذوق میکنم ولی استرس زایمانم دارم مخصوصا طبیعی میترسم.پر از بغضم.خداروشکر ک ب این هفته های آخر رسیدم نمیدونم دلیل غصه هام چیه.شوهرم سرکاره همش اگر پیشم باشه حالم خوبه

خدایا شکرت بابت این تو دلی که بهم دادی

من هفته ۳۸ ام 

تازه خونه تکونیم تموم شده

یکی دوروزه میخوام لباس اتو کردنی هارو تموم کنم و آرایشگاه برم و ساکمو جمع کنم

ولی هنوز تخت بچم نیومده😕

امروزم دکتر بودم 

همین😁

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم ماه آخرم مهمون دارم، با شوهرمم دعوام شده حالم بده، خیلی بد کلا از اول بارداری تا الان همش دعوا ...

من تا هفته ۳۲خوب بود همچی.همین نشستن یکجا منو مریض کرد

چطوری ۳۸ هفته ای ؟ تیکرت ک نزدیک منه

قبل سونو تیکرمو زدم الان وارد ۳۸ شدم دوهفته مونده تازایمانم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
چطوری ۳۸ هفته ای ؟ تیکرت ک نزدیک منه

زایمان طبیعی میرم

2738
من از کار زیادی خسته شدم، کاش میتونستم بشینم  کاش خانوادم رو کنارم داشتم😓

یکی‌از دردام همینه.تنها تنها شدم.خونه مامانم نمیشه برم وگرنه انقد نیش میزنه حشره ها ک تیکه و پارم میکنن بعد کل بدنم زخم میشه.