2726
عنوان

مشاور مذکر😏 ب شوهرم گف زنت خشکه و لوند نیس ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1605 بازدید | 97 پست
پس نظام بازرسی روانشناسی برای چی تشکیل شده کلا؟برای اینکه اینقدر تخلفات و خطاهای روانشناس ها زیاده ک ...

داداش منم روانشناسی میخونه میگه استادشون همش بهشون میگه که سعی کنین جوری حرف بزنین که تعداد جلساتی که میان پیشتون زیاد شه جوری که سردرگرم شن چیکار کنن و بیان پیشتون وقت بگیرن کلا اموزششون مشکل داره چون فقط اون پوله براشون مهمه نه زندگی ادما 

اخه بری بگی ضبط کردم صداشون رو اول خودش مجرم شناخته میشه شکایت از سمت آقا باید پیگیری بشه نه خانوم ، ...

یا باید هماهنگ بشن یا خود خانم به تنهایی شکایت کنه مثلا بگه همسرم دیگه به هیچ وجه حاضر نیست بیاد دفتر مشاوره و اینجور جاها. حالا تهش هم ممکنه اون مشاور قسر در بره ولی به هر حال همین که نظام روش حساس بشه یا لکه ای بیاد رو پرونده ی کاریش حساب کار دستش میاد. البته من کلی گفتم جریان استارتر رو کامل و دقیق نمی دونم ولی جریان خودم رو تا حدی پیگیری کردم تا اون مشاور متوجه بشه هر حرف و عملی که نسنجیده باشه تاوان داره 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسرم باهام همراهه هرکاری بخام بکنم میشه لطفا راهنماییم کنی برای شکایت باید چیکار کنم؟ حداقل یه نف ...

ببینید اول بگید مطب شخصی رفتید یا مرکز مشاوره بوده؟ 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2728
داداش منم روانشناسی میخونه میگه استادشون همش بهشون میگه که سعی کنین جوری حرف بزنین که تعداد جلساتی ک ...

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀یا امام زمان 🤦‍♀️خدا نگذره ازشون که به جای باز کردن گره بدتر میکنند 

داداش منم روانشناسی میخونه میگه استادشون همش بهشون میگه که سعی کنین جوری حرف بزنین که تعداد جلساتی ک ...

دقیقا. کلا از پایه که خراب باشه یه چیزی همین میشه. کلا سیستم روانشناسی ما خیلی مشکل داره مثل خیلی مشاغل دیگه که از پایه مشکل داره. ولی روانشناسی شغل حساسیه من به این نتیجه رسیدم که دیگه هیچ وقت نرم پیش هیچ روانشناسی. چون به ندرت پیش میاد کار یه روانشناس واقعا خوب باشه 

نه گلم حرف های عادی بیشتر هم پشت سر مادرشون حرف می‌زد خواهرش ولی از اونجایی که شوهر من خیلی بچه ننه ...

اهاااا پس مخالف بوده 

خب کارتون اشتباه بوده عزیزم ک با وجود مخالفت شوهرت بازم ی کاریو انجام دادی 

اما ن در اون حد ک مشاور احمقتون گفته

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀یا امام زمان 🤦‍♀️خدا نگذره ازشون که به جای باز کردن گره بدتر میکنند 

اگه بین زن و شوهر مشکلی باشه باید بین خودشون حل بشه و کم و کاستیای همو بگن بهم تا رفع بشه 

نه اینکه زندگی شخصیشونو برن به یه مشاور بگن و اون مشاور برای زندگیشون تصمیم گیری کنه 

هرکی تو اشناها رفته مشاوره تهش به جدایی ختم شده.

چندوقت پیش از دوستام رفته بود مشاوره با شوهرش مشاور به شوهرش گفته بود که زنتون به درد نمیخوره طلاقش بده بره چیزی که زیاده زن خودتو معطل این نکن که شوهرش جواب مشاور و داده و گفته حق نداری راجب ناموس من اینجوری بگی و دعواشون شده شکایت کرده از مشاور اخرشم هیچی به هیچی

اگه بین زن و شوهر مشکلی باشه باید بین خودشون حل بشه و کم و کاستیای همو بگن بهم تا رفع بشه  نه ...

هعی نگا کن تو رو خدا چقدر تو تایپیک‌ها گفتیم برین مشاوره تا حل بشه .نگو مرگ موش توصیه کردین 😂😂😂😂

ببینید اول بگید مطب شخصی رفتید یا مرکز مشاوره بوده؟ 

مرکز مشاوره 

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
اهاااا پس مخالف بوده  خب کارتون اشتباه بوده عزیزم ک با وجود مخالفت شوهرت بازم ی کاریو انجام دا ...

بله منم قبول دارم اشتباه کردم پیش مشاور هم اقرار کردم ولی نه در حدی که بهم انگ خیانت بچسبونن و طلاق و... 

مرکز مشاوره 

پس اول زنگ بزنید به مدیریت مرکز مشاوره شکایت کنید بگید اگه پیگیری نکنید مجبورم برم سازمان نظام از روانشناستون شکایت کنم. زندگی من داشت سر مشاوره های غلط ایشون از هم می‌پاشید و باید رسیدگی کنید و... 

پس اول زنگ بزنید به مدیریت مرکز مشاوره شکایت کنید بگید اگه پیگیری نکنید مجبورم برم سازمان نظام از رو ...

مدیر اون مرکز همین آقا بود 

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
مدیر اون مرکز همین آقا بود 

🤕 چه بد. پس زنگ بزنید 118 شماره نظام روانشناسی رو بگیرید راهنماییتون می کنن 

2706