2737
2734
عنوان

سوتی تاریخی داداشممم..😂😂😪😪

1074 بازدید | 43 پست

بچه ها امشب مامانم وسایل ترشی گرفته بود بعد منو مامانمو آبجیم نشسته بودیم تو اشپزخونه مشغول خرد کردن.... خلاصه داداشم گشنش شد و گف ما شاممونو میخوریم مامانمم پاشد واسه اونا سفره انداخت و قرار شد ما ۳تا بعد تموم‌شدن کارمون غذا بخوریم....خلاصه مامانم ک غذا رو کشید یکی ی لقمه اورد ب منو آبجیم داد گف تا یکم جلو دلتونو بگیره...‌یهو داداشم از سر سفره داد زد آجیییی؟؟؟خوب برات توش گذاشتم؟!!😱😥😥از خنده نتونستم ج بدم باز گف آجی با توامممم میگم خوب برات توش گذاشتم؟؟منم گفتم چیی میگی؟؟؟گف اون لقمه رو من برات گرفتم میگم خوب و اندازع گوشت تو نون گذاشتم؟!منم بزورررر خودمو کنترل کردماااا گفتم آره مرسی 

منو خواهرم مردههه بودیمااااا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂🤣

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2731

چرا من متوجه نشدم🤔

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2738
اره اره حتما

من رفتم کیف گرفتم حساب کردیم اومدیم بیایم بیرون دخترم کیفو از پلاستیک دراورد ،همزمان فروشنده گفت بده برات بندشو وصل کنم . حالا شوهرم در مغازه بود اون زودتر رفت بیرون . گفت بیاین دیگه . منم هول شدم گفتم وایسا این آقا بلندش کنه میام . وای بقران خودم از خجالت داشتم‌میمردم و جدی بودم . آقام سرخ شده بود . شوهرمم به خون من تشنه.  الان هر وقت ییادم میفته میخندم 🤣🤣🤣

خدای من خدای معجزه هاست . 
2706