2726
عنوان

بارداری با لترزول

171 بازدید | 39 پست

سلام هفت ماهه تو اقدامم .ی فولی ۱۹ داشتم ولی نگرفت. دکترم این‌ماه برام لترزول نوشت . گفت از سوم پریود روزی دوتا بخور. ینی این ماه باردار میشم؟ کسی بوده با این قرص ماه اول  باردار شده باشه ؟؟؟

منم فولیکولام خیلی ضعیف شده😢

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دکترت قرص کمک بارداری چیزی برات تجویز نکرد؟

هنوز نرفتم دکتر تازه سونو دادم متوجه شدم خیلی نگرانم ولی جایی ک سونو دادم گف نگران نباش با قرص حل میشه و خوبه تخمک داری خیلی میترسم

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
دکترت قرص کمک بارداری چیزی برات تجویز نکرد؟

ولی فعلا برام گلوکوفاژ نوشته با پروژسترون ک پریودیم تنظیم بشه، جالب اینجاس ک بهم گف ال دی خوردی گفتم اره ی دوره خوردم گف مال همونه

من ماه قبل لتروزول خوردم نتیجه نگرفتم واین ماه می‌خوام استفاده کنم دوباره!برای بچه دوم البته

ولی برای دخترم،کلومیفن ومتفورمین خوردم وماه اول باردارشدم 

استرس نداشتن خیلی خیلی تاثیر داره 

هنوز نرفتم دکتر تازه سونو دادم متوجه شدم خیلی نگرانم ولی جایی ک سونو دادم گف نگران نباش با قرص حل می ...

اره خب راست میگه نگران نباش تازه سونو دادی‌ .ی خانومی میگف من اصلا فولی نداشتم با قرص لترزول همون ماه اول باردار شدم. خیلیا اینجوری بودن باردار شدن نگران نباش. من چون هفت ماهه اقدامم خسته شدم 

عه جدا ال دی فولی رو ضعیف میکنه؟؟

اره ب من اینجوری گف

2706