2737
2734

ای مسلمونا ای مردم من اصلا کاری ب اون کاربر ندارم بستنی خودش بوده شاید نخواسته بده شاید پول نداشته شاید فکر کرده بصرفه نیست کاری ندارم قضاوت هم ندارم خواهش میکنم غیبت اون بنده خدا رو نکنید گردن من نیوفته ...درس شو گرفت ایشون ..اما. اما حرفم باهمه شماست وقتی زنده ایم فکر میکنیم پول زیادی برا خرج کردن نداریم اما وقتی میمیریم کلی پول خرج نکرده باقی میمونه که دیگه مابهش دسترسی نداریم .میخوام بگم پولی که صدقه میدین درواقع پولیه که پس انداز واقعی میشه .مامسئولیم وقتی یه بچه گشنه یا یه معتاد بی خانمان یا یه زن فقیر کنجی نشسته و ما با خانواده مون راحت غذایی میخوریم و نگاهش میکنیم .سرد و بی تفاوت ..دارم میگم سرد نباشین بدو برو جلو نترس فقیر نمیشی بگو چی دوستداری برات بخرم .برو براش سفارش بده بیار بنشونش اونم بذار با ذوق بخوره بذار فکر کنه یکی توی این دنیای نامرد ب فکر ش بوده .💔😭مردم مهربون باشید بخدا قسم که تنها دلیل خلقت تون همینه که ب همنوع تون کمک کنید ..مردم از خدا بترسید 💔😭 دفعه بعد برید جلو سلام کنید ببینید چی میشه 💚🌱

یه همسر 👩‍❤️‍💋‍👨یه مادر🤱خوشبختم ،🌱❤️ گذشته سخت گذشت تو دریا بودم ،⛈️🌊🌬️طوفانی بود ترسیده بودم 😭😰دعا میکردم ،🙏🥺اما قایق م هم شکست 🚣افتادم 🏊شنا بلد نبودم غرق شدم 💔چشامو باز کردم ب ساحل امن رسیده بودم 🏝️🏖️🥰از خدا ممنونم ❤️🌱ب مو رسید پاره نشد 🤗

ممنون از تاپیکت

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پول ندارم😑

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               

آره واقعا

از هردست هم بگیری خدا از همون دست بهت میده

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشق همسرمم❤️خدایا یه پسرخوشگل و باهوش و سالم ازت میخوام❤️دعا کنید تو دلیم یه پسر خوشگل و سالم باشه❤️رفتم ان تی گفت پسره خدایاشکرررررررت خودت مراقبش باش تا به سلامتی به دنیا بیاد❤️😍
2738

اره من درس گرفتم از این حرف بچه ها ولی یادم باشه چیزی رو جلوی مغازه نخورم😄و حتما حتما پول بدم بهشون در صورت داشتن :) قبلا هم اینکارا رو میکردم ولی واقعا گستاخانه بود طرف قضاوتهای بقیه اذیتم کرد…

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕

اگه نمیخواستی حرفی از اون کاربر زده نشه خیییلی راحت میتونستی اسمی ازش نیاری.متنتو به حالت قشنگ به همه میگفتی بدون اینکه پیرو تاپیک بستنی و ......بگی!!!!!!😕

منکه خودم شاغل نیستم اما یبار یه فقیری دیدم پول میخواست بهش دادم سری بعد از اون خیابون گذشتم جلو منو گرفت یه مغازه ای گفت دوکیلو خرما بده گرفت گفت بیا تو حساب کن😳🤣

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2706