2733
2734

نداشته،باشه فقط کمبود ویتامین و اهن پس دلیلش چیه که پریودش نامنظمه؟😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سونوگرافی همیشه تنبلی رو نشون نمیده من خودم دارم نشون نمیده

پلی کیستیکه به نظرم

زندگی همینه، حذف شدن و حذف کردن آدمایی که دوستشون داشتی. هیچ چیز قطعیت نداره، به حرف‌ها و حال لحظه‌ای اطمینان نکنید.

بچه ها کسیکه پریودش منظم باشه میشه تنبلی تخمدان داشته باشه؟

واسه پروفم که شما کاربرا گزارش زدین  .واسه امضامم که نی نی یارجان اخطار دادن ،دیگه چه دلخووووشی میمونه برام عرررررررر بازم شراره موهارو دیوونه کرده مامانش دلاشو عروسکی شونه کرده🚶🏿‍♀
2738

تا ۱۸ سالگی نامنظمی اشکال نداره اما بعدش باید پیگیر بشه تنبلی تخمران وقتی تازه شروع میشه توی سونو شکمی مشخش نمیشه 

من خودم یکسال نامنظمی داشتم کلا هم سونو شکمی میرفتم هیچی هیچی نبود  حتی آز خوب بود

اما بعد یکسال یه سونو داخلی رفتم و گفتن تنبلی دارم اونم یه تخمرانم 

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
من 3 سالع ک پری میشم ولی خیلی نا منظمه لامصب هر وقت دلش خواست میاد هر وقتم بخواد میره😐😐 طبیعیه ...

تا ۱۸ سالگی موردی نداره 

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
بچه ها کسیکه پریودش منظم باشه میشه تنبلی تخمدان داشته باشه؟

نه خیلی خیلی کم پیش میاد آز هورمونی بده تا خیالت راحت باشه اما امکان نداره 

نه خیلی خیلی کم پیش میاد آز هورمونی بده تا خیالت راحت باشه اما امکان نداره 

ممنون فق میخاستم بدونم امکانش هس یا نه

واسه پروفم که شما کاربرا گزارش زدین  .واسه امضامم که نی نی یارجان اخطار دادن ،دیگه چه دلخووووشی میمونه برام عرررررررر بازم شراره موهارو دیوونه کرده مامانش دلاشو عروسکی شونه کرده🚶🏿‍♀

پلی کیستیک مگه همون تنبلی تخمدان نیست؟

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

سلام سونو و ازمایش دادی عزیزم؟ تنبلی تخمدان داری 

برو دکتر اما قرص پولیکا تنظیم کننده هورمونهای زنانس از داروخونه بگیر گیاهیه روزی یه دونه بخور، قرص فرودین یک آهن قویه اونم بخور.قرص پروژسترون هم بخور اما حتما سونو وآزمایش ببر ماما یا متخصص زنان ببینه. اگ همیشه لکه بینی داری قرص ریپاون هرسه وعده یکی بخور وقتی لکه بینی قط شد شروع کن پولیکا بخور...عزیزم اینا که گفتم حتما درمانت میکنه...عاقبت بخیر انشالله

2706