2137
2106

پسر یک ساله ی شلوغ دارم شب خاهر ۱۰سالم بامامانم خونمون بود من دستشوییم گرفت پسرم رومبل بود باآبجیم مامانمم تواتاق بود شوهرم توگوشی رفتم دستشویی پسرم خودشو ازرو مبل با سر انداخت رو سرامیک بعد شوهرم سر خاهرم ب داد و بیداد شد ک مگه کوری نمیبینی بچم خودشو انداخت منم رفتم بیرون گفتم مگه از بچه ۱۰ساله طلب داری عوض اینکه سرت تو گوشی باشه حواستو ب بچه بده زد گفت مگه تو چیکاره ای بخورو بخابی تواین خونه مامانم اومد بیرون گفت زشته بچس افتاده شوهرم گفت تودخالت نکن بچه من مث مال شما دوزاری نیست ک بیفته و هیچی نگم ناراحتی دخترتو ور دار هری گفتم هو خفه شو بامامانم درست صحبت کن اونم زد توگوشم گفت همینه ک هست ناراحتی خوش اومدی مامانم باآبجیم رفتن من موندم الان خیلی ناراحتم ک چرا نرفتم باهاشون 

صبح برو

فقط 36 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.خیلی دوست دارم مامانی💕                      پسر قشنگم مرد کوچولوی من میوه قلبم ، به زندگیم خوش اومدی💝     تیکر یکسالگی شاه پسر😍                                                                                                ♥️زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166
2165

این انگار دلش پر بود

مگه  میشه اون تابستونا تو روستا مادربزرگم که شبا باصدای رودخونه و صداهایی که وقتی شب میشد تازه متوجهشون میشدم و سقف بالا سرمون که آسمون پر ستاره بودتو ایوون رو تخت میخوابیدیم فراموش کنم این روزا نیستن که به یاد می‌مونن بلکه لحظه ها هستن 
2183