2726

تاحالا شده بادیدن خاب حرم امام رضا حاجت رواشید؟ یا کلت با دیدن خاب معنوی حاجت روا بشید. یا مریضی شفا پیدا کنه. ممنون میشم بگید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره پسر برادرشوهر من مشكل كليه داشت تو بچگي خيلي شديد بود بيماريش

جاريم ميگفت چند سال تو دكترا و بيمارستانا بوديم خرجاي فضايي كرديم شب تاصبح بيدار ميمونديم نگهش داريم

اخر بردنش حرم امام رضا شب تا صبح اونجا موندن 

نزديكاي صبح هردوشون خوابيدن بيدار شدن بچه گفته كه خواب ديدم يكي اومد گفت تو خوب شدي ديگه داروهاتو نخور

اومدن تهران بردن دكتر ازمايش

همونجا گفتن خوبه خوب شده عين يك معجزه

ن ، 2 سال پیش رفته بودیم حرم از امام رضا خواستم بگم عشقمم برسم بعد 6 ماه خواب حرمو دیدم و بعد ی ماه ...

خب این ینی همونی ک من میگم. ینی قراره اتفاقات خوب بیوفته

اره پسر برادرشوهر من مشكل كليه داشت تو بچگي خيلي شديد بود بيماريش جاريم ميگفت چند سال تو دكترا و بي ...

من انگار این حرف شمارو تگ ی تاپیک دیگه از امام رضام خونده بودم. اگه شما نبودید پس مشابه بوده. من ک نمیتونم برم حرم😔 اصا داخل حرمم نمیذارن الان. نمیتونمم برم مشهد. کاش ازراه دورم تمام رضا نگام کنه

من انگار این حرف شمارو تگ ی تاپیک دیگه از امام رضام خونده بودم. اگه شما نبودید پس مشابه بوده. من ک ن ...

عزيزززم ببخشيد دير پاسخگو بودم نه عزيزم دو هفته پيش مشهد بودم خيلي يك هويي طلبيد و رفتم 

ميزارن داخل حرم من دست زدم به ضريح صف مي ايستيد ميريد زيارت ميكنيد خيلي خوب شده انشالله بطلبه 💚💚💚