2410
2553
عنوان

به طرز شگفت انگیزی دلم شکسته 💥💥💣

| مشاهده متن کامل بحث + 3938 بازدید | 110 پست
تا بتونم میخوام ازشون دوری کنم !  وقتی من با دنیایی از مشکل تنها میذارن برن به درک بهش گفتم و ...

آخه دختر خوب من بهت چی بگم ...چه توقعی از این جماعت داری؟

دیدی که بهت گفت اینا برای من میمیرن !!   یعنی قابلیت جوک قرن شدن رو داشت ،مرزهای عاشقی رو یه تنه فرسنگها که نه ،به اندازه ی فاصله ی نوری  جا به جا کرد،باید تو گینس ثبت بشه این عشق اهورایی .

ایشون همه رو سه نقطه فرض کرده،فکر میکنه شما بچه ای با این حرفها خام میشی .

خوب  شد که با چشم خودت دیدی،دلسوزی کجا بود! اینا برای خودشونم دلسوز نیستن ،دلش برای اون دخترشم نسوخته بعد بیاد برای شما دلسوزی کنه؟! 

با آدم احمق مراوده نکن ،این دستور اسلامه والسلام . نشست و برخواست با آدم احمق فقط آدمو گیج میکنه و از حقیقت دور .

مادرشوهرت اگه خرد داشت وضعش این نبود.اینا آخرش همه ی بدبختیاشونو یا سر حکمت و تقدیر خدا میندازن یا چشم زخم دیگران .

این دو رو حرف زدن هاشم برای سیاستشه،فکر کردی میاد جلوی شما بگه آره منم زندگیم اشتباه بوده،اینا حاضرن تو لجن زندگی کنن ولی نگن من اشتباه کردم .

نگن این زندگی اشتباه بوده،حاضرن پای خدا و چهارده معصوم و صد و بیست هزار پیغمبر بکشن وسط که بگن این زندگی تقدیر و حکمت خداست و ما از اولیاء الله هستیم...ولشون کن 

خونه بابام شده مهد کودک همه نوه ها اونجان ، ارعوان میبینم که اذیت میشه و همیشه برای گرفتن عروسکش بای ...

باشه ،مسئله ای نیست ،فوقش میگن یه مدت بقیه  کمتر بیان یا تند تند بیان خونه ی مامانت اینا ولی سریع تر برن،مثلا روزی نیم ساعت ولی زود برن ،حالا یه مدت مراعات شما رو میکنن،بالآخره خانواده اتن ،اونا راضی نمیشن به اذیت شدنت ،پس خواهشا گره ای که میشه با دست باز کرد رو با دندون باز نکن،بزرگش نکن

الآن نباید این مسائل رو بزرگشون کنی ،در مقابل مشکل همسرت این مسائل چیزی نیست ،قابله حله 

حتما باید با یه متخصص و مشاوره ی حرفه ای ارتباط بگیری ،اینجوری نمیشه،ذهنت قفل کرده ،ضمیر ناخودآگاهت میخواد به هر بهانه ای از زیر حل اساسی این قضیه در بره،خودت متوجه نیستی ،میترسی ،خوب یه مقدارش طبیعی هست ،ترس از عکس العمل همسرت،ترس از آینده،ترس از حرف و حدیث مردم ،ولی باور کن این ذهنته که داره یه غول بی شاخ و دم از این ترسها برات میسازه ،

باید بری پیش یه روانشناس خوب ،دست دست نکن ،عادت کردی به شکنجه های روحی همسرت،شما که شش سال عذاب کشیدی دیگه چهارتا مشکل که نباید برات مسئله ای باشه ،اینقدر بی حس شدی که کلا ضمیر ناخودآگاهت میخواد همه چی رو رها کنه و تغییری ایجاد نکنه ،نیاز به یه متخصص داری ،خواهشا این بار حرف گوش کن 

به خداوندی خدا اتفاقی که تو اداره افتاد در مقابل ظلمی که همسرت داره در قبال ارغوان با بد رفتاریش  انجام میده ،هیچه هیچ ،متوجه هستی که دیگه ضمیر ناخودآگاه دخترت همه ی این مسائل ثبت و ضبط کرد و شما اگه سالها بدویی هم شاید نتونی تغییری درش ایجاد کنی 

خودت که دیگه هیچی ،شدی یه بمب متحرک 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم من دیروز تا حالا تاپیکاتونو میخونم شما خیلی صبورانه وآگاهانه عمل میکنید برا شوهرتون به نظرم حتما باید یه مدت دارو استفاده کنن تا به اعصابشون مسلط بشن ایشون تو جو بدی تربیت شدن مطمعن باشید خانوادشم میدونن پسرشون چه اخلاق گندی داره ولی سعی کن رابطه روبا خانوادش به حداقل برسونی شما خیلی اشتباهات رو داشتی که باید درستش کنی قلب مهربونت اطرافیان روبه اشتباه واداشته خیلی اوقات باهرکی باید مثل خودش برخورد کرد

اشتباهتون این بوده وقتی شوهرتون براشما هدیه نمیگیره روز زن و....تبریک نمیگه شماهم نسبت بهش بیتفاوت باشید شما دارید کارمیکنید چراباید بهش کمک کنید عزیزم خوبی از حدبگذرد نادان خیال بد کند شوهر شما هم اینا رووظیفه میدونه چون همیشه وهمه جا پشت وکمک حالش بودید ببخشید عزیزم دارم رک حرف میزنم ولی شما فقط وسیله برا رفع نیازاش نیستی شما روگرفته برا بچه داری وپخت غذا وچون همیشه براش کم نذاشتی قدرتو نمیدونه این که میگن که براتون نمیدارید چیزی بخره وخرید خونه روخودتون میکنید سخت اشتباه میکنی عزیزم شما چه بخری چه نخری اون غرورتو میشکنه سعی کن پولتو پس انداز کنی خرج خونه وخرج شما وظیفه شوهرت هست که تونسته اینجوری زیرش دربره شما رو توخیابون گذاشته چون شما با آژانس جابه جا میشید اگه عادت داشت سرت منت نمیذاشت چون عادتش ندادی منت میذاره توروخدا رویه زندگیتو عوض کن

عزیزم من با طلاق اونم تواین شرایط موافق نیستم ولی سعی کن یکم تغیراتی توخودت به وجود بیاری ارتباط باهمه فامیلش وخانوادش به حداقل برسون مطمعن باش که هرزمانی حرف شما پیچید همه جا پشت پسرشون درمیان وشما روخراب میکنن 

اگه شرایط دادن اجاره داشته باشی، که فک کنم با توجه به درآمدت داری .  یواش یواش با بابات د ...

حالم موقعی خوبه که تو خونهدخودم مستقر بشم و هر چند سخت اما فقط من و ارغوان باشیم !

حقوقم ثابت نیست از پسش برنمی‌آمد خصوصا سمت خونه های بابام که اصلا نمیتونم چون جای خوب شهره اجازه ها خدا تومنه !

بعدم خانواده خودمم تا حدود زیادی محدودم خواهند کرد انتظار دارن برگردم تو خونه بابام که اصلا برام خوب نیست !

خواهرم شاغله و همین طور خانم داداشم پاره وقت گاهی برای تدریس میره بچه هاشون تمام تایم اداری خونه بابام هستن ! 

من ذهنم بیماره واقعا طاقت اون همه بچه رو ندارم !

قشنگ حس بیچاره بودن دارم ، همه جلو ماسون میبینن حتی خانوادم که اصرار دارن تمومش کنم ولی من به فردای اون روز فکر میکنم ! 

همین دیروز که اونجا بودم ارغوان بی قراری می‌کرد گوشی دادم دستش عکسای گالری نگاه می‌کرد عکسا تو اتاقش بود و تو خونه خودمون یهو برگشت سمتم گفت مامان بریم خونه امون !

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
2714
آخه دختر خوب من بهت چی بگم ...چه توقعی از این جماعت داری؟ دیدی که بهت گفت اینا برای من میمیرن !! & ...

واقعا همینطوره 

میگه من مثل مادرتم ! آخه از روز سه شنبه که از در خونت اومدم بیرون و تاکید کردم من از پسرت میترسم با برنامه بهش زنگ بزنی نه الان  و سریع زنگ زدی به پسرت نگفتی چی به سر من اومد ؟ تو که گفتی من مثل دخترتم !

پس قضیه چیه که مادرم که حتی نمیدونه من چقدر اذیتم و حتی از ترسبدنم و کارایی که باهام کرده بهش نگفتم از دیشب که اومدم ساعتی حالم میپرسه؟؟؟ 

واقعا از یه غریبه هم کمتری !

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
رفتی خونه همسرت چطوری رفتار کرد ؟

هیچی در باز کرد و رفت تو اتاقش سریع آماده شد رفت بیرون !

ته شام خورد و نه ناهار مستقیم از اداره اومد رفت اتاقش !

قشنگ برای یه ماه آینده برنامه زندگیم اینه !

منم از این فرصت استفاده میکنم کلا دیگه خونه پدرش نمیرم و رابطه ام به صفر میرسونم!

عزیزم من دیروز تا حالا تاپیکاتونو میخونم شما خیلی صبورانه وآگاهانه عمل میکنید برا شوهرتون به نظرم حت ...

به قول مامانم که میگه برام عجیبه که چرا تو ؟!

هیچ وقت نتونستم دل بشکنم اگر حرفم حال کسی بد می‌کرد نمیزدم ، دختر کوچیکه بودم اما موقع انتخاب یه هدیه اول میذاشتم خواهرم برداره هر چی رو اون نمی‌خواست من برمی‌داشتم و از اینکارو همیشه خوشحال بودم چون اون خوشحال میشد،  من آدمارو خیلی دوست دارم .

تمام طول زندگیم راهم این بود چون خود خودم این شکلیم اما بیشتر دردم اومد چون مثل قدیما جوابم با دوست داشتن ندادن قدیما خواهرم عاشقم بود یادمه از یه جایی به بعد اون زشت تر رو انتخاب می‌کرد تو کادوها تا قشنگه رو من بردارم !

من با آدم های خوبی ، خوبی رو تمرین کردم و این خوبی تو وجودم بزرگ و بزرگتر شد اما حالا گرفتار آدم های بدی شدم خیلی بد !

از اونا که گاهی بابت خوبیام میشینم گریه میکنم و هق هق وقتی بادم میاد چجوری دلشون اومد اذیتم کنن

نمیدونم معنای زندگی چیه؟ اگر منظور زیر یک سقف بودنه، بله هنوز هستیم، فعلا زمان جدایی نیست، ی سری کار ...

ان شاالله خدا خودش یه جوری کمکتون کنه که محتاج هیچکس نشین آدمای بد و ظالمم یه روزی سزای کاراشونو میبینن 

اشتباهتون این بوده وقتی شوهرتون براشما هدیه نمیگیره روز زن و....تبریک نمیگه شماهم نسبت بهش بیتفاوت ب ...

چون عادت داره منت بذاره متاسفانه ظرفیت این یکی اصلا ندارم خونه بابا همیشه یه کارتی از بابا دستم بود که بخش اعظم حقوقش داخلش بود چون مامان حوصله خیابون نداشت اون کارت همیشه دست من بود عادت نداشتم برای یه دونه کیک به کسی رو بزنم ! اوایل ازدواج پدرم دراومد چندبار گفتم بهم توهین کرد تو مغازه که جلو شکمت بگیر اومدم یه رب بخریم چرا رفتی سمت قفسه خوراکی ها !

انقد بهم برمی‌خورد که دیگه باهاش مغازه نمی‌رفتم واقعا بد بود واقعا !

به جهنم که عادت نکنه حداقل کنایه های احمقانه اش نمیشنوم

عزیزم من با طلاق اونم تواین شرایط موافق نیستم ولی سعی کن یکم تغیراتی توخودت به وجود بیاری ارتباط باه ...

فعلا برنامه ام همینه خدا توانی بده این روزام بگذره ، زیادی این روزها زیاد شده خیلی خسته شدم فقط میخوام تمومش کنم !

2706