2410
2553
عنوان

به طرز شگفت انگیزی دلم شکسته 💥💥💣

| مشاهده متن کامل بحث + 3938 بازدید | 110 پست
حالم بهم خورد ازشون از دیروز هیچ خبری ازم نگرفت مطمئنم انقد خودخواهن که فقط میخوان آرامش خودشون بهم ...

مامانم‌میگه بمون کار یکسره کنیم اما الان موقعیت خوبی نیست !

شرایطم ثبات نداره دلم نمیخواد برگردم خونه بابام دلم میخواد مستقل بشم که شرایطش ندارم ! باید سنجیده قدم بردارم 

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی گریه کرد مادرش و در حد بیهوشی قلبش گرفت و ... احساس کردم خیلی آدم بدیم 😭😭😭😭 روسم تغییر داد ...

خیلی مقصره این زن

چون همسر شما تحت تربیت اون زن و مرد بوده که اینجوری شده و الا به بچه معقوم که از باغ نچیده این رفتارا رو 😶😒

تو گریه هاش میگفت من نمیتونم لجه اتو نگهدارم 😬 فکر میکنن من بچه ام برای این احمقا میذارم  هم ...

صبورا جان تنها کاری که میکنی اینه که یذره جلو دلتو بگیر نزار بفهمن ارغوانتو ازت بگیرن خیلی اذیت میشی یکاری کن خودشون از زیر مسئولیت بچه شونه خالی کنن و بدنش بهت کارت راحت تره 😌

2456
واااای خدایااااا  ببین این مادرشوهرت زرنگه ،میگه من نمیتونم بچه اتو نگهدارم ،داره اینجوری میگه ...

خیلی مادر شوهره هم سیاست مدار و مریضه واقعا ،

البته تعجبی نداره این دیو باید زاده و پرورده یه همچین آدمایی باشه طبیعتا🤐

در ضمن صبورا دیدی مزد صبر و خانومیت شده جنی شدن و تجویزش خوندن سوره جن و اسپند دود کردنه 😧😐

از سوراخ این خانواده نزار بیشتر از این گزیده بشی بسه به اندازه این همه سال درد و عذاب روحیت دختر 

حالم بهم خورد ازشون از دیروز هیچ خبری ازم نگرفت مطمئنم انقد خودخواهن که فقط میخوان آرامش خودشون بهم ...

برو خداروشکر کن دختر که باهات تماس نگرفتن،کار خدا بوده ،بعدم ممکنه شوهرت گفته حق ندارید سمتش برید ،که بخواد مثلا حساب کار و دست شما بیاره .

یه صدقه ی پرو پیمونه بذار کنار ،ان شاءالله شرشون برات تبدیل به خیر بشه .

دیدی بهت گفتم اینا فیلمه اشه ،سیاسته اشه ،کدوم غصه خوردن؟ غصه اتو میخورد تو خواستگاری لال میشد لااقل تعریف پسرشو نمیکرد ....مطمئن باش همسرت بهشون گفته شما تماس نگیرید ،منتم نکشید .وگرنه مادرشوهرت عمرا بذاره طلاق بگیرید ،مگه مغز ... خورده پسرش برگرده ور دلش !

اگرم مجبور به ملاقاتشون شدی ،سرسنگین باش ،به آه و ناله ی مادرشوهرتم توجه نکن،بی تفاوت و خونسرد باش .

مامانم‌میگه بمون کار یکسره کنیم اما الان موقعیت خوبی نیست ! شرایطم ثبات نداره دلم نمیخواد برگردم خو ...

مامانت راست میگه 

خودسرانه تصمیم نگیر ،یکبار تو عمرت خودسرانه تصمیم گرفتی ،خواستی فداکاری کنی ،برای تمام هفت جد و آباد خودتو و دخترت کافیه 

داری کمال گرایی میکنی ،فوقش یه مدت میری پیش مامانت اینا بعد ان شاءالله مستقل میشی دیگه ،نباید وایسی تا همه ی شرایط برات اوکی بشه تا بعد تصمیم بگیری،بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،نه بدتر و 

اون مرد روح سالم برای ارغوانت نمیذاره 

بذاره یکسال و دوسال دیگه که ارغوان حسابی زبون باز کرد میفهمی که چه آسیبی به بچه می تونه بزنه 

ببین این شرایط روحیت کاملا قابل پیش بینی بود،شما جای درمان زخم عفونی فقط داری مسکن مصرف میکنی 

چند وقت دیگه کارها و حرفهایی میزنی که خودت هیچ وقت فکرشو نمیکردی به این حال بیوفتی ،نکن دختر ،مشورت بگیر ،انقدر با دو دوتا چهارتای خودت  خودت جلو نرو 

2714
صبورا جان تنها کاری که میکنی اینه که یذره جلو دلتو بگیر نزار بفهمن ارغوانتو ازت بگیرن خیلی ...

فکرم همینه اگه دلم بتونه کمی تاب بیاره

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
خیلی مادر شوهره هم سیاست مدار و مریضه واقعا ، البته تعجبی نداره این دیو باید زاده و پرورده یه ...

میخواستم سرمو به دیوار بزنم سال به دوازده ماه از شوهرش و فحشا و تحقیراش پیشم مینالید از اینکه یه هزاری بهش نمیده و ... از اینکه چقدر حتی کتکش زده حالا که به روش آوردم تو خواستگاری میگفتی اینا زن دوستن!

میگه آره که هستن بابا برای من میمیره از خواهر و مادر برام عزیزتره 🥴

من دقیقا اون قسمت مردنش نفهمیدم کجاشه !

برو خداروشکر کن دختر که باهات تماس نگرفتن،کار خدا بوده ،بعدم ممکنه شوهرت گفته حق ندارید سمتش برید ،ک ...

تا بتونم میخوام ازشون دوری کنم ! 

وقتی من با دنیایی از مشکل تنها میذارن برن به درک بهش گفتم و تاکید کردم که من رفتم خ نه آنروز زنگ نزن که پسرت میفهمه من بهت گفتم بذار فردا بعد از طهر که استراحت کرده باشه بهش زنگ بزن بیان خونتون و حرف بزنید باهاش .

اگر برات مهم بودم و جای دخترت بودم اونجور احمقانه و با گریه ساعت دو بعد از ظهر سر سفره ناهار بهش زنگ نمیزدی ! 

و فاتحه تمام برنامه من نمیخوندی ! این زن تربیتشم همینجور غلط و احمقانه بوده مطمئنم ذره ای به نتیجه کارش فکر نمیکنه !

مامانت راست میگه  خودسرانه تصمیم نگیر ،یکبار تو عمرت خودسرانه تصمیم گرفتی ،خواستی فداکاری کنی ...

خونه بابام شده مهد کودک همه نوه ها اونجان ، ارعوان میبینم که اذیت میشه و همیشه برای گرفتن عروسکش باید با دوتا نوه بزرگتر بجنگه باور کن بیت بد و بدتر موندم ! تنها بودم خونه بابام عالی بود اما الان خیلی شلوغه اصلا از نظر روحی خودمم نیاز به سکوت دارم خصوصا تو اون شرایط همین دیروز که رفتم همه اونجا جمع بودن خیلی خوب بود ولی من شرایطم مساعد جمع نبود به سختی گذروندم تا شب شد و خونه خالی شد

میخواستم سرمو به دیوار بزنم سال به دوازده ماه از شوهرش و فحشا و تحقیراش پیشم مینالید از اینکه یه هزا ...

این زن هم داره ازت سواستفاده میکنه صبورا ! 

فکرشو بکن سو استفاده چند جانبس

هم شدی پل پیشرفت و وام بگیر پسرش

هم شر این بلای آسمانی رو از سرش کم کردی .

فک کردی میزاره راحت جدا شی ؟! نه معلومه که نه ! 

ولی بترسونش با استفاده از این اعتقاد مسخرش که معلوم نبست معتقد به چه خداییه ! خدایی که ما میشناسیم با خدای اینا خیلی فرق داره ! بسپر این زندگی و آزادیت رو به خدای خودمون 🤗

تا میتونی دوری کن عزیزم ،ولی فاتحه بخون برا این رابطه زهرآگین بخدا بخدا بخدا زندگیت اونقدر طولانی نخواهد بود که نزدیک به ۵،۶ سالشو همینجوری به هدر دادی ! 

تو مسئولی ،مسئول تمام فشارایی که به روحت وارد میکنی . 

نترس عزیز دل از هیچی نترس ! مگه نمیترسی از روزی که همه چیو به خانوادت بگی ؟! گفتی ،چیشد ؟ هیچی! بابات ناراحت شد مادرت غصه خورد ولی الان مثه کوه پشتتن دختر . 

یه پایان ظاهرا تلخ برای این رابطه بظاهر آراسته بهتر از یه تلخی بی پایانه به بهای به تاراج رفتن روح و عمر و جوونی و زیبایی و استعداد صبورا و در آینده ای نه چندان دور ارغوان 

خونه بابام شده مهد کودک همه نوه ها اونجان ، ارعوان میبینم که اذیت میشه و همیشه برای گرفتن عروسکش بای ...

اگه شرایط دادن اجاره داشته باشی، که فک کنم با توجه به درآمدت داری . 

یواش یواش با بابات در میون بزار کمکت کنه با یه مقدار پول پیش یه خونه نقلی نزدیک خودشون اجاره کنی . 

نمیشه که همیشه اونجا باشی .

بعد از جدایی هم میتونی با جهازت امکانات خونه رو تکمیل کنی . 

فقط یه چیزی صبورا !خواهرانه ! تو رو خدا یه بارم که شده تو زندگیت خود خواه باش و فقط به حاله دل خودت فکر کن ، فقط خودت نه ارغوان نه مادر نه پدر فقط و فقط خودت ببین چی دلت میخواد فقط این کارو بکن که حاله دلتو خوب میکنه .

2706