2726
عنوان

به طرز شگفت انگیزی دلم شکسته 💥💥💣

| مشاهده متن کامل بحث + 3972 بازدید | 110 پست
بچه ها بیاین بگین اشتباه کردم یا نه حالم خیلی بده ته دلم میلرزه کلا ! امروز رفتم خونه مادرشوهرم ...

عزیزم مادرش که خودت تعریف می کردی 

یه بدبخت هست که خودش هم نمی دونه تو چه وضعیتی هست ،

پس هیچ کاره ترین فرد جمع هست

که حرفش هیچ بر شی نداره 

مسلما حرف ت فقط برای ترسوندن شون بود 

وگرنه آرزوی خوشبختی ش رو داری

چون خودتم گلی دختر داری 

دست ازش برداشتم وقتی حتی نگفتم چرا اینکارو کردی !  آنقدر ازش ناامید بودم که دیگه حتی مخاطب قرا ...

اره عزیزم یه روزی یه جایی که حالش خوب و سر حال بود رهاش کن ..بیشتر ضربه میخوره تا تو اوج بدی هاش،اینجوری می‌فهمه که خیلی زود دیر میشه.......

یکی باشه مثل مامانت اصن ازت خسته نشه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر خدا بهت صبر بده  واقعا نمیفهمم تو اون مغزش چی میگذره ! انگار ارث باباشو از خانواده ات ...

عزیزم در مورد کاری که کردم میگی نظرت چیه ؟

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
عزیزم مادرش که خودت تعریف می کردی  یه بدبخت هست که خودش هم نمی دونه تو چه وضعیتی هست ، پس هیچ ...

میدونی این زن گاهی با تعریف های الکیش پسرش باد میکنه این من ادیت میکنه تک کل عمرش دو بار دیده موقع رفتن شوهرم به خاطر اینکه بچه بغل منه کفش هل میده جلو پام !

با پرویی میگه اینکه کفش هارو جلو پات جفت میکنه !

میخواستم سرمو به یه جایی بزنم میگم فحشش نمی بینی سال تا سال خونه بابام نمیره رو نمی بینی و این کارای اخیرش نمی بینی بعد اینو به من میگی !

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
2728
خداروشکر سرت خورد به سنگ  واقعا الآن پرسیدن داره؟!! خوب کاری کردی ،از مدتها قبل باید اینکار و ...

خیلی گریه کرد مادرش و در حد بیهوشی قلبش گرفت و ... احساس کردم خیلی آدم بدیم 😭😭😭😭

روسم تغییر دادم یعنی از خانوادم جسارت گرفتم وقتی گفتن فلان میکنیم و ابروش می‌بریم جسور شدم رفتم خونشون هرآنچه لایقشون بود گفتم حتی بهش گفتم مقصری انقد نگو من که فقط خوبی کردم !

بچه ها بیاین بگین اشتباه کردم یا نه حالم خیلی بده ته دلم میلرزه کلا ! امروز رفتم خونه مادرشوهرم ...

فیلمشه ،جدیش نگیر

این زن تو این خونه کلی بی احترامی و دعوا از شوهر و پسرش دیده ،پوست کلفته ،منتهی میدونه شما حساس و عاطفی هستی برای همین فیلم بازی میکنه 

میترسه زندگی گل و بلبل خودش دچار سختی بشه 

حالا اگه ندیدی همین مادرشوهرت به بقیه بگه پسرم گله این عروسم زن بسازی نیست (البته احتمال میدم ،صد در صد نیست )،بهت که گفتم ،میخوای بهش محبت کنی بکن ولی صمیمی نشو ،مادر شوهرت حوصله ندار پسرش برگرده ور دل خودش زندگی کنه ،حتما با ادا و اصول و فیلم بازی کردن میخواد پرونده رو ببنده

رابطه اتو باهاشون کمتر کن 

خیلی گریه کرد مادرش و در حد بیهوشی قلبش گرفت و ... احساس کردم خیلی آدم بدیم 😭😭😭😭 روسم تغییر داد ...

معلومه مقصره ،خوب میدونسته چه تحفه ای قالبتون کرده 

جای اینکه بشینه پسرشو نفرین کنه ،یه ذره انصاف داشت خوب بود 

واقعا همچین مردیو برای دخترش نمیپسنده چرا باید قلبش بگیره؟!! پس خوب حالیشه که چی کار کرده ولی سیاست ساده بودنو ،مظلوم بودنو پیش گرفته 

خدا گفته هیچ جا غیب نکنید مگه اینکه بیان در مورد ازدواج ازتون تحقیق کنن،اونجا حق ندارید حقیقتو نگید وگرنه روز قیامت پاتون گیره تو خود حدیث مفصل بخوان 

فیلمشه ،جدیش نگیر این زن تو این خونه کلی بی احترامی و دعوا از شوهر و پسرش دیده ،پوست کلفته ،منتهی م ...

تو گریه هاش میگفت من نمیتونم لجه اتو نگهدارم 😬

فکر میکنن من بچه ام برای این احمقا میذارم 

همش میگه چون اسفند دود نکردی اینجوری سده میگم ذات خراب کجا با اسفند خوب میشه !

باز میگه سوره جن هر روز بخون خوب میشی آخه لعنتی تا کجا تا کی بخونم‌!

معلومه مقصره ،خوب میدونسته چه تحفه ای قالبتون کرده  جای اینکه بشینه پسرشو نفرین کنه ،یه ذره ان ...

امروز باهاش بلند صحبت کردم میگفت این پسرم خوب بوده بعدا اینجوری شده گفتم چرا دروغ میگی همیشه تو حرفات بهم میگفتی انقد تندی می‌کرد می‌گفتیم این بره خونه آروم میشه!

گفتم کدوم بعدا این پسر حرمت خودت نگه نمیداره بارها جلوم بهت فحش داده باز جلوش میگی این نظر کرده امام رصاست!

میدونی این زن گاهی با تعریف های الکیش پسرش باد میکنه این من ادیت میکنه تک کل عمرش دو بار دیده موقع ر ...

ولش کن اونو ،اکثر مادرهای ایرانی همینجورین 

ماها اگه انصاف داشتیم این همه طلاق و مشکلات و ظلم های خانوادگی نداشتیم 

ولش کن اونو ،اکثر مادرهای ایرانی همینجورین  ماها اگه انصاف داشتیم این همه طلاق و مشکلات و ظلم ...

باید برم بخوابم فدای مامانم بشم‌ یه بچه دارم هنوز به گوشیم گیر میده مدام ميگه بخواب دیگه 🥴

تو گریه هاش میگفت من نمیتونم لجه اتو نگهدارم 😬 فکر میکنن من بچه ام برای این احمقا میذارم  هم ...

واااای خدایااااا 

ببین این مادرشوهرت زرنگه ،میگه من نمیتونم بچه اتو نگهدارم ،داره اینجوری میگه که گوشی بیاد دستت،که ما بچه رو ازت میگیریما،زیر پوستی تهدیدت کرده 

وااای من شیفته ی این مذهبشون شدم ،بگو کیا اینا میرن بالا منبر من بیام پای درسشون بشینم 

بگو شما به اندازه ی کافی خوندی ،دیدی که حالا جن باید از اینا بترسه

بعد به شما میگه سوره ی جن بخون خوب میشی !! یعنی شما جنی شدی !!! بگو نه جنی نشدم ،از خانومیم و تربیت خوبم بوده که تا حالا سکوت کردم،

چقدر بد میره روی اعصاب ،یعنی به وقتش خودشونو میزنن به نفهمی و خنگی و انکار میکنن،انگار نه انگار خودش همین پسرشو نفرین میکرده ! حالا شما باید سوره ی جن بخونی تا خوب بشی   

به نظرم از همین موقعیت استفاده کن و رابطه اتو باهاشون کم کن ،ولی مطمئن باش مادرشوهرت شده بست بشینه دم در خونه اتون تا قضیه رو خاتمه بده ،اینکار و میکنه ،دعا کن دهنش بسته بشه ان شاءالله ،سنگ نندازه جلوی پات ،خدا بشونتش سر جاش 

واقعا من از این خبرت خیلی خوشحال و مسرور کردی 

راستی حتما حتما صدقه بده ،یه صدقه ی تپل بده 

امروز باهاش بلند صحبت کردم میگفت این پسرم خوب بوده بعدا اینجوری شده گفتم چرا دروغ میگی همیشه تو حرفا ...

وااای باور کن من جات معدم درد گرفت 

دود از کله ام بلند شده 

پس این خواب شوهرتم نتیجه ی حرفهای این بزرگواره !!

بهت گفتم اینا درسته در ظاهر مظلوم میزنن ولی پر از سیاست هستن !!!

دوری کن ازش ،فقط همینو میتونم بگم ،

نمیدونم چی بگم ،واقعا نمیدونم ،آدمی که میدونه بچه اش چیه ،خودش میگه این بره خونه آروم میشه !! حاضر شده یکی دیگه بدبخت بشه !!! تازه به شما توصیه ی قرآن خوندنم میکنه !! من جات بودم بهش میگفتم واگذارت کردم به حضرت زهرا سلام الله اگه بخوای جلومو بگیری ،بد جوری شکایتتو پیش خانم میکنم،اینجوری بگو شاید یکم خودشو بکشه کنار ،چون از ایشون هر نه نه من غریبم بازی بر میاد تا شما رو برگردونه سر پله ی اولت .به هر حال هم پسرش بر نمیگرده ور دلشون هم شما داری کمک مالی بهشون میکنی ،چی از این بهتر .

خودخواهانه به فکر خودتو دخترت باش

از گریه و حرفا و حرکاتش شوکه نشو ،اینا همه اش سیاسته جانم ،یه ذره دلشون برای شما اون نوه اشون نسوخته فقط جلوت از پسرشون بد میگفتن تا شما آروم بشی .اینا فقط خودشونو خانواده اشون براشون مهمه.من جای این مادر بودم خودم میرفتم طلاق و جضانت بچه رو برای عروسم میگرفتم .

واقعا ولشون کن ،اگه با حرفاشون بیشتر حرصتو در نیاوردن ! اگه هی شوکه تر نشدی از رفتارشون ،اینا شخصیت های نرمالی ندارن ،رابطه رو باهاشون کم کن .

واااای خدایااااا  ببین این مادرشوهرت زرنگه ،میگه من نمیتونم بچه اتو نگهدارم ،داره اینجوری میگه ...

حالم بهم خورد ازشون از دیروز هیچ خبری ازم نگرفت مطمئنم انقد خودخواهن که فقط میخوان آرامش خودشون بهم نخوره !

دیروزم الکی قلبش گرفت و میگفت اینارو به من نگو بابا گفته تا کی باید غصه اینارو بخوری !

خلاصه آب پاکی ریخت رو دستم !

منم دیگه ولشون میکنم حتی دیگه نمیخوام مثل شوهرم نگاشون کنم امروز عصر میخوام برم خونه ام خیلی دلشوره دارم خودم جلو مامان و بابام که گفتن بمون قوی گرفتم ولی از درون پر از استرسم خیلی دعام کن با بچه میرم کار بالا نگیره واقعا توان و تحمل قبل برای پرخاشش رو ندارم !

الان دوش گرفتم غسل صبر کردم ...

2706