2737
2734
عنوان

به طرز شگفت انگیزی دلم شکسته 💥💥💣

| مشاهده متن کامل بحث + 3972 بازدید | 110 پست

خدا فقط به دلت آرامش بده واقعا تحمل چنین مردی سخته

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای که چقدر بهم ریختم از این کارش از ته دلم میخوام کارش گیر کنه دست تو بیوفته تا با تمام وجود این حس و بفهمه...ولی شاید اگه جوابش و میدادی میخواست سوال بپرسه فوقش چهارتا چرت وپرت بگه که اهمیت نمیدادی بهش..گرچه بااین رفتارش خودش و کوچیک کرده تو که هر روز قرار نیست همکاراش و ببینی اونی که هر روز چشم تو چشم میشه باهاشون شوهرت قطعا تا حالا هم شناختنش

اگه امضام و دیدید  ازتون خواهش میکنم برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) یه صلوات از ته قلبتون بفرستید ❤
وای احساس خفگی بهم دست میده بخاطر کارای شوهرت ..خدا صبرت بده 

به شدتت احساس خفگی داشتم دیروز ! برای صبور شدنم دعا کنید لطفا

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
2731
خوب شوهرت میخواسته خودش انجام بده ،البته انضمام منت     بگه من بودم که کار خانواده اتو ر ...

نه فقط خنده یکی از همکاراش و نگاهش از ذهنم نمیره بیرون هر جمله ای که از دهنش در می اومد مثل پتکی بود که تو سرم میخورد !

کارمون کاملا قانونی بود فقط بی شرف میخواست اذیت شیم ! یه آدم چه جوری به بقیه میگه کار زنم یه وقت راه نندازین به هوای من اون از من جداست !

خودش میدونه چیکار کرده رختخوابش دیشب نتونستم کنار خودم پهن کنم بدون هیچ حرفی اونور اتاق پهن کردم هیچی نگفت رفت خوابید ! 

ولی انقد حجم ضربه وارده زیاد بوده که زبونم سنگین کرده

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
دستی دستی آبروی خودشو سر کار برد ،چقدر بی فکره ،نمیگه آخه این چه حرفی بوده که گفته ! فوقش اگه شما ه ...

خیلی حالم بده حس رها شدگی ، حس بی کسی،  حسای بدی رو تجربه کردم ! 

نفر اول که بهش زنگ زده پرسیده گفته نه ! به نفر دوم خودش زنگ زدهدبود که یه وقت کارشون انجام ندین ! 

بدبخت ترین جای جهان اونجا بود که یه غریبه میگفت نه مشکلی نداره چرا انجام نشه و من نمیفهمیدم اونی که پشت خطه شوهرمه ! 

از دیشب مثل یه فیلم تمام صحنه ها داره تکرار میشه ! 

حالا فهمیدم چرا تو اون اتاق که وارد شدم همکاراش با هم پچ پچ میکردن و میخندیدن و مدارکمو دادن و من فرستادن پیش سرپرست!

حتما به اونا گفته بود نکنن اونام منو دست به سر کردن با خنده منم بی خبر از همه جا با تشکر ازشون گرفتم و رفتم اتاق آخر!

فکر کرد الآن با این کارش همه میگن ،ایشون چه روحیه ی شهدایی داره   زد خودشو با خاک یکسان کرد ...

خیلی وقته خودم احترام خودم نگه‌میدارم تمام مراقبت هایی که باید ازم بشه رو خودم انجام میدم ! عادت به بدون پشتوانه بودن دارم اما کاش فقط بدون پشتوانه بودم و حداقل وقتی هیچ زحمتی براش ندارم مثل دشمن جلوم نمی‌گرفت!

از اون آدم ها خجالت کشیدم خیلی  خیلی زیاد ! از چیزی که درمورد فکر کنن و ... 

دعا کنید خدا منو با ابرو امتحان نکنه واقعا ظرفیتش ندارم

چجوری تونستی با خانوادت قطع ارتباط کنی شوهرت چقدر نفهمه ببخشیدا

من هر روز اونجام این بی شرف کلا نمیره نمیاد اونام نمیان خونم

2738
وای که چقدر بهم ریختم از این کارش از ته دلم میخوام کارش گیر کنه دست تو بیوفته تا با تمام وجود این حس ...

دعا کن اون روز برسه و این بی شرف محتاج خانوادم بشه انقد دلم ازش پره که دیشب از خدا خواستم بمیره ! 

من تبدیل کرده به آدمی که تو همچین شبی عیدی از خدا مرگش بخوام 😭😭😭

دعا کن اون روز برسه و این بی شرف محتاج خانوادم بشه انقد دلم ازش پره که دیشب از خدا خواستم بمیره !&nb ...

سلام ارغوان جان ،امیدوارم الان حال روحیت بهتر شده باشه ،خیلی ناراحت شدم یه لحظه دلم سوخت گفتم نکنه داداشت اون حرفارو شنیده باشه ،وگرنه خودت که دیگه اخلاقش رو میدونی ،،تورو خدا این لحظه ها رو باتاریخ روز و ماه و ساعت یه جا ثبت کن بعدهاا که خواستی بری بهش بدی بخونه عذاب وجدان تا قیامت رهاش نکنه 

یک نفر چقدر میتونه سنگ دل و خودخواه باشه

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
به شدتت احساس خفگی داشتم دیروز ! برای صبور شدنم دعا کنید لطفا

همش تو فکرمی و دعات میکنم عزیزم تا نجات پیدا کنی از زندگی مبهم و سخت..وای خدایا خودت کمکش کن  این عزیزو

یکی باشه مثل مامانت اصن ازت خسته نشه:)
دعا کن اون روز برسه و این بی شرف محتاج خانوادم بشه انقد دلم ازش پره که دیشب از خدا خواستم بمیره !&nb ...

برای شوهر من هم دعا می‌کردی محتاج دعات هستم  

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
خیلی حالم بده حس رها شدگی ، حس بی کسی،  حسای بدی رو تجربه کردم !  نفر اول که بهش زنگ زده ...

حتما به رفتار احمقانه همسرت خندیدن  و اینکه تو رو فرستادن پیش سرپرست خواستن که بعدا نگهه چرا انجام دادین

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم

سلام ارغوان جان،اتفاقی تاپیکتو دیدم وتاحدودی درد دلاتو در بقیه تاپیک هاهم خوندم... چقــــــــــــــدر اخلاق همسرت ازبعضی جهت ها شبیه همسرمن هست، ولی خب همسرتو یه خوبیهایی داره که متاسفانه همسرمن اونهارو هم نداره  

همه حرفاتو ازعمق وجودم درک میکردم،بعضی جاهاانگاری داشتی زندگی من وحس وحال منو تعریف میکردی...

منم بارهاتصمیم به جدایی گرفتم، وچندین باربهش گفتم که من باتو نمیمونم و اون باکمال پررویی وبی احساسی به من گفته برو  ، ولی فعلا  بخاطربچه هام موندم،میدونم اگه بخوام جدابشم بچه هامو ازم میگیره ،میدونه نقطه ضعفم بچه هام هستن،شک ندارم باگرفتن بچه هام زجرکشم میکنه...حتی بابچه هام هم رفتارخوبی نداره،،غرزدناش هیـــــچ وقت تمومی نداره، منم چندوقته جوابشونمیدم وانگار که اصـــــلا نمیشنوم،انگارکه اصلا وجود نداره.. ولی همیشه توتنهاییام یاد عشق بی نهایتی میفتم که توچندسال گذشته به پاش ریختم واینطوری جوابمو داد

2706