2137
2106
عنوان

چقدر تتلو قشنگ می گه

137 بازدید | 5 پست

آهنگ تو کوچه ما هم عروسی میشه رو یه بار  گوش بدید

عاشق اونجایی  هستم که تتبل می گه وای چقدر بعضی ها پستن یا بی غیرت و تو زردن 

دوست عزیزی که امضام رو  می خونی ،می شه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کنید 😄🌱💛🍃🌴🤍💫🌈زندگی من هر روزش پر از چالشه 🙂،هر روزش یه موضع و مشکل که اذیتم می کنه .من روزای سختی رو می گذرونم.همدم من بالشتمه و شبای پر اشکم .از بس اشک ریختم دیگه اشکم ندارم 🙂.برام دعا کن . یه کنکوری۱۴۰۱که همش درگیر موضوعات مختلف هست .   طراح پوستر و تیزر تبلیغاتی هستم .می شه سفارش بدید برای کسب و کارتون به پولش احتیاج دارم 

اینو ک منم میتونم بگم😑

ولی آهنگاش کلا قشنگن

But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

آره خانوم وزیری رم خیلی قشنگ میگه

قبلا خوب بود الان نه 

این آهنگش واسه قبلا هست 

دوست عزیزی که امضام رو  می خونی ،می شه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کنید 😄🌱💛🍃🌴🤍💫🌈زندگی من هر روزش پر از چالشه 🙂،هر روزش یه موضع و مشکل که اذیتم می کنه .من روزای سختی رو می گذرونم.همدم من بالشتمه و شبای پر اشکم .از بس اشک ریختم دیگه اشکم ندارم 🙂.برام دعا کن . یه کنکوری۱۴۰۱که همش درگیر موضوعات مختلف هست .   طراح پوستر و تیزر تبلیغاتی هستم .می شه سفارش بدید برای کسب و کارتون به پولش احتیاج دارم 
2166