2737
2734

احتمال ازدواجم اونجا نسبت به ایران کمتر میشه درسته؟

۲۳ سالمه

اکثر آدمایی ک دیدم مجرد مهاجرت کردن ازدواج نکردن

شما چطور؟

چند نفر دیدم رفتن و ازدواج هم کردن😬

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اتفاقا ما فامیل زیاد داریم که مهاجرت کردن و ازدواج کردن در صورتی که اینجا خواستگار نداشتن 

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

وقتی شرایط داری برا مهاحرت احمقانس که بهانه ای مثه ازدواج مانع شه 

توروخدا برو خودتو نجات بده 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 

ازدواج ها اکثرا میشه سفید !

هیچ کی تا تهش سینگل نمیمونه فقط چون طلاق گرفتن سخته و ازدواج سفید هم مورد قبول جامعه هست معمولا به همون شکل بعد از آشنایی هم خونه میشن و بچه دار.

مشکل قانونی ای پیش نمیاد.

کلا خیلیاشون معتقد آن دعواها بعد از ازدواج رسمی شروع میشه. خیلیاشونم ازدواج میکنن و تا آخر با هم می‌مونن. توشون خیلی از پیرزن پیرمردها هستن که تو سن بالا هنوز به هم علاقمندان و دست تو دست راه میرن.

همه چیز به خودت مربوط میشه چه مسیری رو انتخاب کنی

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

مثل ایران بابت حرف مردم مجبور به ازدواج نیستی

دوست داشتی ازدواج میکنی نداشتی نمیکنی

انتخاب خودته

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706