2733
2734

من شش ساله با یه پسری هستم ۹ سال تفاوت سنی داریم اون اقا دیپلمه هس و مغازه سرویس چوب داره درامدشم خوبه 

من ۲۰ سالمه  دانشجو معلمم 

خیلی همو دوس داریم 

پسر خسبس نیس 

خیلی  مهربون و زن دوست تو این مدت یه چیز زشت ازش ندیدم 

حالا مامانم  اولا میمرد واسش 

الان هی میگ ن سنش زیاد 

تو ازش سرتری معلمی 

من خیلی نااراحتم 

بیچاره دوسااله میخواد بیاد خاستگاری 

از ترس بابام نمیاد

بابام که صد درصد مخالف خواهد بود یعنی فک کنم کتکم بخورم 

حالا مامانم جدیدا  کلاس میزاره    

کاری به هیچی ندارم

فقط شاخ در اوردم از ۱۴ سالگی باهاش بودی😶

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در آمد به این خوبی .درس چه بدرد میخوره آخه 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
2731

بگو بیاد خواستگاری اگر پدرت مخالفت کرد بره با پدرت حرف بزنه چند بار بگو بیاد و تلاش کنه برات وقتی خانواده ببینن واقعا میخادت و تلاش میکنه و از طرفی خودت هم دوستش داری رضایت میدن ،۹ سال اختلاف هم اونقدرا زیاد نیس 

2738
ایشالا که خوشبخت شی  ولی بنظرم ۲۰ زوده برا ازدواج🤕 ولی بازم بشرایط خودت بستگی داره

من ۱۸ سالمه تو فامیل ۱۵ ۱۶ ساله ها ازدواج کردن

سنگین نگام میکنن اذیت میشم😕

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2706