2726
عنوان

به کراشم اعتراف کردم ابراز علاقه کردم 😵😰

| مشاهده متن کامل بحث + 7883 بازدید | 52 پست

و به خواهرش هم گفتم از داداشت خوشم میاد 

حالا یه گروه داشت از طریق اون حرف میزدیم اسمم رو فکر کنم نمیدونه یعنی فکر میکنه یکی از اشناهاشم اما نمیدونه کیم دقیق فکر کنم البته 

تو گروه یه مدت باهاش چت کردم اما اسم از خودم ندادم اونم هویت خودش رو مخفی کرده از اعضای گروه فقط من میدونم کیه چون دیدمش و خانوادش گفتن این گروه و ربات برای اونه رباته هم عین پیوی میمونه هرچی اونجا پیام بدی مستقیم میره برای پسره و میخونه اگه بخواد جواب میده 

یه مدته تو ربات باهاش چت میکنم بهش تولدش رو تبریک گفتم فهمید اشناشم ولی نمیدونم میدونه کیم یا نه

حالا براتون اسکرین میزارم از چت

ولی واقعا نمیدونم کار درستی کردم یه چیزایی رو گفتم یا نه!!!  نرید لطفا بمونید بخونید پر بازدید کنید تجربه بشه و راهنمایی کنین

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
تهش جدائیه .. هرکی اعتراف کرده  پسره شاخ شده

والا تو اقوام من بود اتفاقا ازدواج کردن 17ساله 

زندگیشونم عالیه

⚠️تیکر کنکورم ⚠️🌸لطفا برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)و حاجاتم صلوات بفرستید�🌸💙 أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ 💙
از محمد چه خبر؟

دیشب زنگ زد جوابشو ندادم گفتم بذار بار دوم که زنگ زد برمیدارم

دوباره زنگ نزد😐

بعدشم پیام داد من باهاتون تماس گرفته بودم مشکلی داشتم برطرف شد😑

خاک تو سرشششش

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂

منم دلم میخواد اعتراف کنم ولی میترسم و اصلا بهم توجه نمیکنه و ۴ سال ازم بزرگتره😐😂😂😂

دل روشنم به تاریکی ها میخندد🌱💛🙂اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن❌اگه دلتون رو رنجوندم یا بهتون بی احترامی کردم معذرت میخوام🙏🏻❤
2706