2726

تو این چند سال هر چقدددد گفتم پس انداز کن نکرد   همشو خرج مادر خواهرش کرد  مادرش اینا فقیر نیستن ولی همیشه ما رو میچاپن    نمیزارن یه نفس راحت بکشیم  هر روز هر روز

دو ماهه صاحب خونه گفته بلند شو  هر چقد میگردیم خونه نیس   اوناییم که هستن بی نهایت گرونن رهن هاشون   

امشب دیگه واقعا کم اوردم

حالت غم و غصه و بغض و جنگ گرفتم   در حالی که اصلا دلم نمیخواد با پر کردنش خودمو خالی کنم

چیکار کنم...

وقتی اومدن خواستگاری خواهرش گف خونه داره

بعد فهمیدم خونه نداره و در واقع هیچی نداره   ماشین هم نداشت

با پول وام ازدواج و قرض عروسی کردیم رفتیم مستاجری

خواهرشو نفرین کنم که دروغ گف     مادرشو نفرین کنم که همیشه جیبامونو خالی کرد   از بچگی ۱۵ سالگی شوهرم کار کرده    همشو چاپیدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکرنکن،تو چیکارداری،شوهرت باید به فکر باشه..بهش بگو برو از مامانت قرض کن،این همه خرج شون کردی الان کمکت کنن،بامهربانی بگو 

فقط 35 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2728

حرصتو قورت نده اگه دلت گریه میخواد گریه کن امیدوارم مشکلت زود حل شه   

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد

هیچی، میگذره غصه نخور 

من خودم می‌نويسم آروم میشم 

امتحان کن 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 

حق داری

غصه نخور بزار شوهرت بمونه تو فشار تا عقلش بیاد سرجاش

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

اتفاقا هیچموقع سعی نکنید حرص و ناراحتیتون رو بریزید تو خودتون چون همه ی اینا میشه عقده یا زمینه ناراحتی و بیماریای جسمی و روحی رو فراهم میکنه

حتما درمورد ناراحتیتون بنویسید و اونو هر جور دوست دارید خط خطی کنید یا بسوزونید یا پاک کنید

یا اینکه برید یه جایی که کسی نیست و فریاد بزنید 

یا محکم به بالشتتون ضربه بزنید خلاصه که یه جوری که نه به شما نه به اطرافیانتون صدمه ای برسه حرصتون رو خالی کنید..نذارید این انرژی منفی درونتون بمونه و از درون تخریبتون کنه عزیزم

آنکس که تویی چاره، بیچاره نخواهد شد!🌸🍃