2733
2734
عنوان

مامانم آبروی منو میبره

249 بازدید | 21 پست

مامانم پزشکه بخاطر همین گاهی اوقات مریض که میشم باهاش مشورت میکنم در مورد اینکه چه درمانی کنم

ولی مشکل اینجاست مریضی منو به همه میگه بعدش، مامانبزرگم ، عمه هام...

مثلا اون سری یه عفونت زنان گرفته بودم ، دیگه تا داییم هم فهمید ، هنوزم که هنوزه میشینه تعریف میکنه مامانم واسه عمه هام میگه آره ( اسمم) هم عفونت گرفته بود پیش فلان دکتر بردیمش 😭

از طرفی اصلا دلم نمیخاد بهش بگم مریض که میشم ولی گاهی اوقات واسه ی اینکه دسترسی به پزشک ندارم مجبورم بگم که کمکم کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا می تونی بهش نگو ، اگه مجبور شدی بگو مامان دوستم مریص شده ، ازم خواسته از شما کمک بگیرم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋
2731

اینم از بدیای ننه ی پزشک داشتن😂

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2738
تا می تونی بهش نگو ، اگه مجبور شدی بگو مامان دوستم مریص شده ، ازم خواسته از شما کمک بگیرم

اغلب نمیگم ولی اخیرا یکی دو بار حالم خیلی بد بوده احتیاج به کمک داشتم و دسترسی به پزشک دیگه ای هم نداشتم بخاطر نوبت ندادن

اغلب نمیگم ولی اخیرا یکی دو بار حالم خیلی بد بوده احتیاج به کمک داشتم و دسترسی به پزشک دیگه ای هم ند ...

اشکال نداره . از این به بعد از طرف دوستت بگو . البته اسم نبر

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋
آره ولی اخلاقشه کلا ، مثلا بینیم رو عمل کردم گفتم نمیخوام از فامیل کسی بدونن ،بعدش تا دختر عمه های م ...

خاله ی منم همینجوریه آخرش دختر خاله م تصمیم گرفت بهش چیزی نگه 

که البته فکر میکنم اینم راه حل درستی نباشه

2706