2737
2734

سلام آبجیا امروز با هزار امید و ذوق رفتم سونو تاریخ پریودم ۶٫۲۲بود تاریخ ۷٫۸آمپول hcg  زدم دوروز بعد موعدم بی بی چک و آزمایش مثبت شد...

دکتر برام سونو نوشت رفتم اونجا دکتر گفت تشکیل نشده گفت یه هفته دیگه بیا گفتم امیدی هست 

سرشو تکون داد و گفت فکر نکنم این غیر طبیعیه ..😭

توی سونو نوشته 

سن حاملگی بر اساس GS=6.5 حدود      5w. 2D

Yolk sac & fetal pole رویت نشد دارم دیوونه میشم ...

حالا زوده 

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

متاسفانه تا این سن باید یولک ساک تشکیل میشد منم سه بار سقط کردم

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

زوده بابا من ۷هفته رفتم ب زور رویت شد

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
2706