2726
یازدهم 😭دهمم هیچی نخوندم امسال باید هم دهمو بخونم هم یازدهم

ازهمین الان یازدهمو خوب بخون که تابستون روددهم تمرکزکنی

هدفت چیه؟؟؟

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچی چیز خوب هست تو درسه. من وقتی به هدفی که دارم فکر میکنم خود به خود سر کتابام میرم.

عه سلام احسان من روت کراش دارم 

چرا دیگه ماه عسل اجرا نمیکنی؟

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌
2728
عه سلام احسان من روت کراش دارم  چرا دیگه ماه عسل اجرا نمیکنی؟

😂سلام عزیزم همه رو من کراش دارن.

مشغول کارای دکترامم🥲

بدترین روز زندگیم ۱۴۰۰/۹/۲۱ آذر، یکشنبه.. ساعت ۱۸:۲۹😔 برای خوب شدن مامانم دعا کنید و صلوات بفرستید خواهش میکنم❤😔
ازهمین الان یازدهمو خوب بخون که تابستون روددهم تمرکزکنی هدفت چیه؟؟؟

رشتم انسانیه دودوست دارم کارمند بانک بیمارستان  یا شرکتی جایی بشم نمیدونم برا داوشگاه چی بخونم 

دوستان کسی یهویی به ساعت مطالعه دوازده ساعت رسیده برای کنکور؟

بله من پارسال یه ماه مونده به امتحان۱۲ ساعت میخوندم کار سختی نیس فقط صبح زود بلند شو مثلا ۷ تا شب ساعت۷ بخون البته ۱۲ ساعت نمیشه چون اون وسزاش آدم نهار میخوره دستشویی😂استراحت شیطنت کلا شاید ۱۰ساعت کامل و جامع میخوندم

😂سلام عزیزم همه رو من کراش دارن. مشغول کارای دکترامم🥲

آره همه رو دیونه خودت کردی 

دکترا یا فوق لیسانس؟

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌
آره همه رو دیونه خودت کردی  دکترا یا فوق لیسانس؟

🥰😎ما اینیم دیگه.

نمیدونم والا🥲

بدترین روز زندگیم ۱۴۰۰/۹/۲۱ آذر، یکشنبه.. ساعت ۱۸:۲۹😔 برای خوب شدن مامانم دعا کنید و صلوات بفرستید خواهش میکنم❤😔
تروخدا راست میگی؟  بعدش ادامه پیدا کرده یا فقط چند روز اول بود و نزول کرد؟ برای کنکور؟

اره راست میگم

منی که تاپارسال تا۹_۱۰میخوابیدم خواب روبه همه چی ترجیح میدادم الان میانکین ساعت مطالعم به۱۱ساعت حداقل رسیده

نه الان تقریبا مرداد تالان دارم میخونم

پشت کنکورم

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀
اره راست میگم منی که تاپارسال تا۹_۱۰میخوابیدم خواب روبه همه چی ترجیح میدادم الان میانکین ساعت مطالع ...

چطوری؟

🥰😎ما اینیم دیگه. نمیدونم والا🥲

فک کنم دنبال پایان نامه فوقی اینطور ک تو اینستا دیدم 

میشه ادرس بدم بعدن بیای منو بگیری😅

2706