2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم شما لامبورگینی رو بزار وسط میدون کسی سراغش نمیره چون نمیتونه بخرش 

اونا هم لیاقتتو ندارن 

خودتم خودتو دوس داشته باش و اعتماد بنفس داشته باش 

تو زودتر بی محلی کن 😐🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

:-|

یا یه کاری کردی که دیگه ازت خوشش نمیاد یا کلا می‌خواد باهات دوست نباشه

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗
2738

ولش کن بی خیال لیاقت تو رو نداشته

مثل دوست دانشگاه من از اول ترم برای ارائه و... همیشه باهم بودیم بعد دیدم از ترم قبل رفته با کسی دیگه که دانشجو ممتاز دانشگاهه

این ترم هم دوباره برای ارائه گفت با کسی دیگه هستم 

من ساده هم گفتم برای کارآموزی اگه جایی گیر نیاوردی بهم خبر بده تا صحبت کنم بیای جای من

واقعا چقدر دلسوز همه بودم اما کسی برای من تره هم خورد نکرد

اینا رفیق نیستن که فقط برای منافع باهات هستن😏😏

ن متاهل بود۔بابا از این میسوزم ک چهار بار سلام دادم۔مامانم هی میگف ن ندیده۔من زود باور دوباره

لابد سمعکش همراش نبوده😒بی شخصیت

اینادوست نیستن ک از دشمن بدترن

توام دیگ تحویلشون نگیر اصلن

جاییم دیدیشون سلام نکن مث خودشون بزن ب کوچه علی چپ

لابد سمعکش همراش نبوده😒بی شخصیت اینادوست نیستن ک از دشمن بدترن توام دیگ تحویلشون نگیر اصلن جاییم ...

اده خیلی اشتباه کردم۔میگم من ب خودش چیزی نگفتم ولی ی دوس مشترک داریم بهش بگم خبر ب گوشش برسه

اده خیلی اشتباه کردم۔میگم من ب خودش چیزی نگفتم ولی ی دوس مشترک داریم بهش بگم خبر ب گوشش برسه

بیخیال حالا فک میکنه چقد محتاج توجه وسلام علیکشونی

ولی دیگ ب هرکسی بیش از اندازه اهمیت نده وتحویلشون نگیر،وگرنه فک میکنن چ ادم مهمی هستن😒

2706