2733
2734

من یک ماه و نیم پیش کرونا گرفتم ۳ هفته قرنطینه شدم و دیگه خوب شدم تستم منفی بود 

بعد از اون مامانم یه عمل سنگین کرد که خیلی خیلی درد کشید 

بعدش خالم دورانی که مامانم بیمارستان بود چند بار برای من غذا آورد و فقط تماس می‌گرفت 

اما در طول این دو ماه که این همه بلا سر ما امد حتی یه عیادت مامانم نیومد 

در صورتی که مامان من برای خالم و بچه هاش مادری کرده 

دو تا بچه کوچیکش رو هر روز ۷ ساعت از ۵ ماهگی تا ۵ سالگی نگه داشت که اونا برن سر کار در صورتی که میتونستن خیلی راحت پرستار بگیرن مامانم نزاشت 

و هزاران تا محبتی که مامانم اینقدر اغراق کرد توش برای اونا که منی که تک بچه اش بودم بار ها بابتش اشک ریختم چون باعث شده بود مامانم منو یادش بره 

مامانم الان ناراحته از دست خالم اما هر زمان تماس میگیره خالم اصلا به روی خودش نمیاره و خیلی صمیمی برخورد می‌کنه 

الان من چکار کنم ؟ به روی خالم بیارم؟ یا بیخیال بشم

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا خالت نرماله مامانت زیاده روی کرده

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2738
به رو آوردن نداره جایگاه قبل رو ندید بهش خب

من میتونم ، مامانم اصلا یادش می‌ره 

عین گذشته جلو خالم و اون شوهر حال بهم زنش خم و راست میشه که چی ؟ یه وقت به تیریش آقا بر نخوره به خالم غر بزنه

به یکی بگو بهش برسونه

اوف ببین کل خانواده مادریم این خالم رو روی سرشون میزارن 

چقدر بخاطر این خالم تمام خانواده عذاب کشیده و یک بار به روش نیاوردن که ناراحت نشه 

اصن یچیز عجیبه

من میتونم ، مامانم اصلا یادش می‌ره  عین گذشته جلو خالم و اون شوهر حال بهم زنش خم و راست میشه ک ...

میفهمم حالتو حرص خوردناتو ولی تا مادرت نخواد نمیتونی مجبورش کنی به تغییر رفتار ...ماها ترس داریم ترس از دست دادن تائید بقیه . بخاطر همینه هممون پر از ناراحتی هستیم از بقیه ولی در ظاهر انگار نه انگار. این وسط باید ی جایی به ادم بدجور بربخوره تا تغییر بده رفتارشو و دیگه نترسه از اینکه بقیه رو از دست بده بخاطر حریمش

والا خالت نرماله مامانت زیاده روی کرده

نه عزیزم خالم هم نرمال نبوده چرا ؟ چون مامانم برای اینکه یه وقت شوهر خالم بهش بر نخوره همه خانواده عین پروانه دورشون بودن که یوقت حرفی نزنه خالم ناراحت بشه 

بخدا نصف رفتار هابی که شوهر خالم با مامانم داشته و اذیت هابی که مامانم شده یه زمانی من شوهر کنم بخواد صورت بگیره جوری میخوابونم دهن شوهره نفهمه از کجا خورده 

بعد حالا این وسط خانواده چکار کردن؟ همیشه سکوت کردن و محبت قبل رو حفظ کردن 

وویی یعنی الان اینقدر حرصیم که خدا می‌دونه بخدا😑

نه عزیزم خالم هم نرمال نبوده چرا ؟ چون مامانم برای اینکه یه وقت شوهر خالم بهش بر نخوره همه خانواده ع ...

میدونی چیه

باید اندازه گنجایش طرف باهاش رفتار کنیم

الان مامان شما خیلی مهربونه ولی خالت نمیدونه در قبال این مهربونی وظیفه داره جبران کنه چون مامامت همیشه مهربون بوده باهاش فک میکنه وظیفشه ولی خودش در قبالش وظیفه ای نداره

خوبیاتونو کمتر کنین این ادم لیاقتشو نداره خودتم ناراحت نباش دیگ مث قبل باهاش رفتار نکنین بیخیال باشین نسبت بهش

اگ اعتراض کرد همین بحثو مامانت بکشه وسط و بگه شما دوماه حالمو نپرسیدی

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
میفهمم حالتو حرص خوردناتو ولی تا مادرت نخواد نمیتونی مجبورش کنی به تغییر رفتار ...ماها ترس داریم ترس ...

وای مرسی که درکم می‌کنی 

بخدا توی همین طول بیماری مامانم به هزاران روش بهش ثابت کردم که ببین مادر من پای تمام در هات ، شب بیداری هات ، بدو بدو کردن های کارات, نگرانی های بی وقفه برای تو 

فقط منم 

فقط منم که دارم آب میشم و صدام در نمیاد چون تو مادرمی 

بخدا اینقدر در طول این دو هفته جراحی مامانم اذیت شدم که یک هفته چشام گود کود بود و کف پاهام یک جوری درد میکرد که سرم تیر میکشید 

اما فقط مواظب مامانم بود 

بعد اونا؟ هیچ 

و مادر من ؟ ناراحته اما به روی خودش نمیاره و همچنان ازشون حمایت میکنه