2737
2734
عنوان

وای بچها بیاین حرصمو خالی کنمممم

200 بازدید | 29 پست

ی گروع زدیم همکلاسی هام توشن بعد دیدم کسی چیزی نمیگع نوشتم ک چرا انقد خلوتع ی حرفی بزنین 

همع نگا کردننننننن ولی کسییییی جواببببب منوووو ندادععع چقد ی ادم میتونع بیشور باشع 

واقن دارم میگم اگع کسی تو گروع پیام داد کسی جوابشو نداد تو بدع تع بیشور بازیع نع شاخ بازی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هوف منم درگیر همین بودم

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2728
2738

کلا گروه هارو جدی نگیر

قالَ آلما بانووووو

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ناراحت نباش عزیزم 

منم یه بار عضو گروهی شدم نوشتم سلام دوستان وقت همگی بخر چند تا گل هم کنار پیام فرستادم. 

بعد دو ساعت یه نفر نوشت سلام

😂🤦‍♀️😐

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود
2706