2703
2553

رابطه جنسی،دفاع از اندامها وحریم خصوصی،پریودی،اداب اجتماعی،طرز برخورد باجنس مخالف،شناخت استعدادهامون،اسیبهایی اجتماعی

سه چارع صب                                                         فقط منو اروم میکرد                                                  چشای تو:)

زمان ما همون پریودم نمیگفتن😑

پد رو ته ته کیف جاسازی میکردیم🤨

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نوره پیش کش ، کاش حداقل در مورد رعایت بهداشت و نظافت میگفتن ! هنیشه فقط معلم دینی میگفت النظافت من الایمان ولی هیجوقت معلم بهداشت نیومد بده موهای زایدتون بزنید و یا سن پریود هستید این‌موارد بهداشتی رو رعایت کنید !!! 

خدایی معلم های بهداشت و مشاورها اونموقع چکاره بودن تو مدرسه ها

.
2714

همهههه چیز

هیچوقت درمورد عشق و جنس مخالف خوبی نگفتن 

همیشه بد میگفتن

درمورد رابطه جنسی.تجاوز.خانواده.زندگی

فقط نشستن و گفتن به پدر و مادر خود احترام بذارید نگفتن اونا هم ادم هستن 

اومدن برای بچه ها بزرگشون کردن درصورتی که اینجوری نیست

کلا نظام اموزشی کثیفه

از بهتریییین معلم تا بدترین معلم با این نظام کثیف بار اومده و شاغل شده 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩