2737
2734
عنوان

رابطه از راه دور

232 بازدید | 10 پست

من ی مدته با یه نفر اشنا شدم ک از هم دوریم همش بهم ابراز علاقه میکنه و میگه بدون هیچ توقعی دوست دارم موقعیت خوبی هم داره دلم نمیخواد از دستش بدم ولی ایا حسش واقعیه؟شمارابطه از راه دور داشتین ک موفق باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاقبت نداره

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2731
منو یکی از دوستام به این صورت آشنا شدیم  طرف شما رو نمیدونم ولی طرفای مقابل ما علاقه اشون واقع ...

واقعا؟ ما هنوز رابطه ای نداریم من خیلی حدمو رعایت میکنم ولی خب چون رابطه نداشتم میترسم وابسته ی محبتو توجهش بشم و ضربه بخورم

واقعا؟ ما هنوز رابطه ای نداریم من خیلی حدمو رعایت میکنم ولی خب چون رابطه نداشتم میترسم وابسته ی محبت ...

بله

البته باید همدیگه رو چندین بار از نزدیک ببینید و خیلی عیارا دستتون بیاد تا متوجه شخصیت واقعی طرف مقابلتان بشید و راست و دروغ ادعاها... 

بله خیلی مراقب باش زود اعتماد نکن متاسفانه 99 درصد پسرا هدفشونو نیتشون از رابطه با دختر خوب و مثبت ...

باشه حواسم هست فقط چون خیلی مهربونه و محبت میکنه حس میکنم ازش خوشم میاد

2738
باشه حواسم هست فقط چون خیلی مهربونه و محبت میکنه حس میکنم ازش خوشم میاد

متاسفانه پسرا میدونن نقطه ضعف ما دخترا احساساتمونه اونام از همین در احساس وارد میشن، حواست باشه تا شناخت نسبی نسبت بهش کسب نکردی و نیومده همدیگه رو ببینید وابسته ی این محبتاش نشی