2733
2734
یکی به من بگه کد بورسی بگیرم میتونم از این کارای که میگین بکنم؟؟ 

عزیزم کد بورسی فرق داره ارز فرق داره فارکس هم فرق داره 

من تو ارز کار میکنم داداشم فارکس 

اوممم بزنی تو نت همه اطلاعاتی میاره 

ولی خودمم دنبال یه سایت خوبم ک اموزش بده 

نم چی بزارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی مثلا میری صرافی میگی 10 میلیون ارز دیجیتال میخوام؟ بعد چقد سرمایه اولیه میخواد؟ ببخشید من سر ...

صرافی خودت ثبت نام میکنی بیا تاپیک بورس ارز دیجتال تاپیک این کاربر @64azin    

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️
ازاین ۱۸۰چقدر ماهیانه به طور میانگین سود کردین؟؟چقدر طول کشید پول دستگاه دربیاد؟؟

بازگشت سرمایه نهایت 5 ماهه هست،، چون قیمت اتریوم متغیر هست نمیشه گفت ثابت چقدر در میاره، الان حدود 2/5 هر کارت گرافیک 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2728
سایت یا نرم افزار باید پیدا کنی من نمیدونم چون شوهرم پیدا میکنه من زیاد نمیدونم، با ده دلار میشه شرو ...

اها ممنون گلم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
صرافی خودت ثبت نام میکنی بیا تاپیک بورس ارز دیجتال تاپیک این کاربر @64azin    

ممنون عزیزدلم خیر ببینی

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2738
چ مشکلی داره؟دنیا عوض شده همه چیز بروز شده اینکارهم اینجوری نیست ک هر روز سود بده و بگی به به  ...

من درمورد بورس نگفتم

درمورد بیت کوین و اینجور چیزا که میری دستگاه ماینر میخری میذاری برات پول درمیاره گفتم

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
ب منم یاد  میدی چطور ارز بخرم

مبحثش خیلی طولانیه 

به این صورته که یه صرافی توی گوشیت نصب میکنی و اونجا تتر با دلار میخری یا ام به یک نفر میگی که برات بفرسته تو بهش پولشو میدی بعد با گوشیت هرچی بخای میخری می‌فروشی

به امید اون روزی که لبخند و رو لب همه ببینم
خب ما شهر کوچک هستیم یدونه صرافی داریم فقط برم اونجا بگم می‌خوام ارز ثبت نام کنم؟

عزیزم منم خودم تازه ورود کردم دانش زیادی ندارم خیر خودت صرافی رو نصب میکنی ثبت نام میکنی بعد ارز میخری من صرافی نوبیتکس ثبت نام کردم 

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️
2706