2733
2734
عنوان

کیست تخمدان اندومتریوما

66 بازدید | 6 پست

سلام دوستان سونو دادم این کیست رو دارم 8/4سانتی 

کسی چیزی راجبش میدونه ؟؟؟ این ک چ غذایی نباید بخورم و چ چیز هایی رو رعایت کنم 

نوبت دکترم 22آبان هست 

اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه 

غذاهایی با طبع سرد کمتر بخور

تو نت سرچ کن

ولی کلا این نوع کیست درمان و پیشگیری خاصی نداره

درنهایت هم باید لاپاراسکوپی کنی پیش یه دکتر ماهر و کیست رو دربیاری

حتمااا هم دکترت ماهر باشه وگرنه مجدد عود میکنه

از دکتر اصف جاه وقت بگیر و پیششون ویزیت شو...در زمینه اندومتریوز بهترییین دکتر ایران هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غذاهایی با طبع سرد کمتر بخور تو نت سرچ کن ولی کلا این نوع کیست درمان و پیشگیری خاصی نداره درنهایت ...

عزیزم سرچ کردم گفتم از اونایی ک تجربه دارن هم بپرسم آخه تو نت هر صفحه ی جور نوشته بود مثلا میگفت نون اصلا نباید بخورم و غذاهایی ک با آرد درست میشن و حبوبات نخورم و...

ویزیت آنلاین شدم با دکتر طاهره محمودوند 

گفتن چیز خاصی نیست قرص داینوژست بخور و آزمایش تومور مارکر بده یعنی فقط خواسته منو آروم کنه ک استرس نداشته باشم چون واقعا جوری حرف زد ک جدی نیست  در صورتی ک تو دوره پریودی هستم هم درد داشتم و هم لخته خون  بزرگ و تب ،میگن تب ربطی به کیست نداره واقعا گیج شدم الان 

2728
عزیزم سرچ کردم گفتم از اونایی ک تجربه دارن هم بپرسم آخه تو نت هر صفحه ی جور نوشته بود مثلا میگفت نون ...

این کیست با پریود شدن سایزش بزرگتر میشه

آزمایش تومور مارکر که باید بدی

ولی درکل تغذیه اونقدری که فکر میکنی تاثیر نداره

من خودم ۵ سال پیش اندومتریوما داشتم تهران پیش دکتر اصف جاه عمل کردم و تاالان هیچ مشکلی نداشتم.

تب هم ربطی نداره به کیست، احتمالا یه عفونتی چیزی داری اونو باید جدا پیگیری کنی، مخصوصا الان ک تو پاندمط کووید هستیم حواست باشه بهش

سلام عزیزم من هم مشکل شما رو داشتم. یک تخمدانم مثل شما کیست ن۸/۵ج سانتی داشت. الان دل‌درد هم داری۰؟تو تاپیک هام هست چجور بهتر شدم الان باردارم. تو با داری کیست کامل از بین می ره. اگه می تونی بچه دار شو.