2410
2553

من بی حسی داشتم کمر به پایین

دوساعت بیشتر ریکاوری بودم

گفتن اصلا حرف نزن سردرد میگیری

دایی ام دکتر بیهوشی گفت قبل زایمانت آب زیاد بخور

دلیلشو نپرسیدم

بی حسی بهتر ازبیهوشیه

زایمان اولم بیهوشی بود ..  فقط بهوش ک اومدم با درد بود و شکمم و فشار دادن .. دوسه ساعت بعدش خوب بودم فرداشم پاشدم خودم 

سرزارین دوم بیحسی بود . عالی عالی عالی نه درد نه سر درد .. کلی هم تکون خوردم و حرف زدم سردرد نگرفتم.اصلا هم حس نمیکردم شکمم پاره شده😁نمیدونم چرا

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
الان سومی توراهه؟

😅آره

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2714
جدی سومی توراهه؟

😏 آره دیگگگه

ماشا ا.. تبریک میگم چه عالی ۳بچه خیلی خوبهههههه

ممنونم عزیزم 😍اره پسر اوم ۱۰ سالشه دخترم ۲ سالشه فاصلشون زیاده دخترم همیشه تنهاست . سومی و به نیت دومی خواستم بیارم

ممنونم عزیزم 😍اره پسر اوم ۱۰ سالشه دخترم ۲ سالشه فاصلشون زیاده دخترم همیشه تنهاست . سومی و به نیت د ...

خیلی خوبه انشالله به سلامتی.سایه اتون همیشه بالا سرشون باشه انشالله.

پسر منم ۹ سالشه دخترم ۶ سالشه.دودلم شوهرم هم نمی‌خواد.ولی میگم الان که حوصله اشو دارم بیارم.ولی میترسم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم میخوام ولی میترسم!میترسم نتونم بهشون برسم!شوهرم میخواست؟

سخته ولی من خیلی بچه دوست دارم . شوهرم اولش گفت میگفت نه اما الان اوکیه😅هنو جنسیت نرفتم تازه هفته ۱۶ هستم

خیلی خوبه انشالله به سلامتی.سایه اتون همیشه بالا سرشون باشه انشالله. پسر منم ۹ سالشه دخترم ۶ سالشه. ...

سلامت باشی عزیزم ‌ واقعا بچه ها ک بزرگ میشن ادم دلش تنگ میشه برای نوزاد ‌ خدا حفظ کنه بچه های گلتونو . 

ب نظر من ادم شرایطشو داشته باشه چرا که نه . بچه خیلی خوبه😍😍اگه واقعا دلت میخواد حتما بیار . 

2706