2726
عنوان

متاهلا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1365 بازدید | 151 پست
اگه الان زن جانی دپ یا تراویس فیمل بودم بهت میگفتم اما این شوهرایی ک ما کردیم نیاز ب تور کردن نداشتن ...

به نکته ظریفی اشاره کردی👏👏👏😂😂😂

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بخدا شاهزاده اسب سفید فقط یک ماه اول مهربونه یه داد ک بزنه تازه اگه خوب باشه دست بزن نداشته باشه اون ...

مال من فقط یه سال اول خوب بود☹الان دوس دارم خفش کنم،تازه شخصیتشو داره نشون میده🤬

خب باید طرفتو بشناسی من کل فالوراشو کامنتاشو زیر پست اونا کامنتای بقیه زیر پست شوهرمو خاله و دایی و ...

اونا میان میگن رل باشیم باهم ساختیم ازدواج ولی من میترسم ک اسیب ببینم و از این حرفا ولی طرفاشم واقعا ادم حسابی بودن از این هولا نبودن ولی پا ندادم☹

جاهای خوب خوبس 😁😁

🤣🤣🤣اصفهانی؟؟

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  
بچسب بهش تا میتونی هی بگو بدون تو میمیرم 😂😂😂 

😂بهش بگم بیا خواستگاریم چی؟ تاثیر داره؟ 

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
😀😀😀😁😁😁🤣🤣🤣🤣🤣🤣واااااااااای چه کارااااااا

والا تورکردن شوهرم بلد نبودیم

خواهر شوهر خواهرم بااینکه حومه ی تهرانه و اصلا دانشگاهم نرفته هرروز میرفتن بازارهای تهرانو میچرخیدن آخرم از تهران همش خواستگار میومد واسش

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
مال من فقط یه سال اول خوب بود☹الان دوس دارم خفش کنم،تازه شخصیتشو داره نشون میده🤬

آفرین تازه مال تو خوب بودهاااا مال من از عقد فش میداد تا دست بزن بعد سه سال

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  
2706