2726

شوهرم نیست جایی نمیتونم برم هم کروناست هم خودم روزای اخر بارداری ام و تنها

امروز خوراکی زیاد خورده نمیدونم از اونه یا تو ماشین دست نشسته خورده از اونه

توروخدا بگین چیکار کنم

خدایا شششکر...

یا بخاطر خوراکیه یا هم ویروس جدیده

ویروس جدیده اسهال استفراغه

یکم بهش چایی نبات بده استرس نده بهش الکی

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یکم نمک بزار روزبونش 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

منم هفته قبل دختر5 سالم همین جور شد اگه پونه تو خونه داری بجوشون بخره اگه زیره ونعنا هم داری یک کدومشون رو بجوشون بخره بزار همه معده شو بالا بیاره 

آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»
2706