2737
2734
عنوان

جاریم‌‌‌..

255 بازدید | 23 پست

منو جاریم با پدرشوهرم یه ساختمونیم ... 

پدرشوهرم عمویه جاریم میشه. و من قریبه. واسه همین با هم خیییلی خوبن . پدرشوهرم همیشه بین ما فرق میزاره

اون روز داشتن از من غیبت میکردن . منم شنیدم .  واسه همین با جاریم سنگین برخورد میکنم . . اونم دلشوره گرفته نمیدونه چیکار کنه 

یه اخلاق گندی داره ‌ تا چهارتا آدم میبینه میگیره جلویه همه با من دعوا کردن    داغ دلش تازه میشه  

منو جاریم ۷ ساله سره چیزایه بیخوردی دعوامون میشه  البته مقصرش اونه چون بزرگتره وظیفه میدونه که بمن زور بگه ...سره نظافت راه پله ها. سر پهن کردن لباس تو بالا پشت‌بوم. سره بچه هاش و... 

بخدا نمیدونید چه اذیتایی نکرده و من همیشه کوتاه اومدم .  حالا که دستش واسه همه رو شده  همه فهمیدن دزده ...

بخدا  بزور دارم تحملش میکنم ‌. جاریم از من غیبت میکنه بهشم گفتنی غیبت کردی داد بیداد میکنه که حق دارم ...

ولی نمیگم  . میخام ازاین به بعد هیچی نگم . هیچ حرفی ام باهاش نزنم ‌ .  کاره درستی میکنم ییعنی بچه ها ...؟

متنفرم از آدمایه دو رو حیله گر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ماهم بین جاریا یه همچین تحفه ای داریم 

کارخوبی میکنی من کلا دیگه قطع رابطم باهاش 

ببینمش هم انگارنمیبینمش

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2738

بخدا نمیدونم چرا سر همچین موضوع ساده ای ملت اعصاب خوردی برا خودشون درست میکنن

خب هر کدوم خونه هاتون اجاره بدین ی جا دیگه زندگی کنید مستقل

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

برای نظافت راه پله به جای دعوا یه برنامه بنویسین

دو هفته ای یک واحد از بالا تا پایین جارو میکنه و تی میکشه همه پله ها رو.

یه جدول بکش و تاریخ بزن جلوی هر تاریخ هم اسم واحد رو بنویس که کی مسیوله تو اون تاریخ نظافت کنه. موارد نظافت هم هرچیزی که هست بنویس که تیک بزنن که انجام دادن! وگرنه میگن یادمون نبود. حالا اگر جارو کردن حیاط یا مورد دیگه ای هم هست وارد کن که تیک بزنن.

جدول رو بچسبون داخل راهرو.

زیر جدول هم بنویس تهیه وسایل نظافت به عهده هر یک از واحد ها میباشد!

وقتی برنامه داشته باشین هم همیشه تمیزه هم تابلو میشه و نمیتونن تقلب کنن.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706