عنوان

آخه زنیکه بتوچه من چی میپوشم

2022 بازدید | 24 پست

مادرشوهرم میگم زنموی شوهرم بهم پیام داد حالمو پرسید منم گفتم خوبم گفتم شوهرمو بابا رفتن دکتر ساعت ۱۱شب اینا میان که اونم گفت تا کی اینجایی کفتم فردا میرم خونمون که گفت میخوام بیام اونجا خونه مادرشوهرم اینا گفتم بیا به مادرشوهرم هم گفتم عمو اینا میان خونتون که باز قیافشو بیشتر ترش کرد منم رفتم هودیمو پوشیدم بلنده با شلوار مشکیم یه شال سرم کردم برگشته میگه مادرشوهرم با لحن بد برو لباست عوض کن بابا زشته اینجوری جلوی مهمونا با لباس باز 😐میگه برو مانتو بپوش با شلوار دمپای گشادت

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎

اون زن عمو میخواد بره خونه کسی چرا به تو پیام میده خو باید به صابخونه خبر بده دیگه🙄،بعدم بیخیال برو لباستو عوض کن ،حوصله داریا

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین این نسل قدیم خیلی طرز فکرشون با ما فرق داره

یکم سازش کن جلوش لباس مناسب بپوش

ولی اون نبود کار خودتو بکن

میتونی جرو بحثم بکنی ولی جز اعصاب خوردی نتیجه ای نداره

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
اون زن عمو میخواد بره خونه کسی چرا به تو پیام میده خو باید به صابخونه خبر بده دیگه🙄،بعدم بیخیال برو ...

احه خودش ساپورت پوشیده مانتوی کوتاه جلوشم باز گزاشته اونوقت بمن گیرمیده

ببین این نسل قدیم خیلی طرز فکرشون با ما فرق داره یکم سازش کن جلوش لباس مناسب بپوش ولی اون نبود کار ...

اینقدر تو همه چی من گیر دادن دخالت کردن ازشون بدم میاد کارد بزنن خونم درنمیاد

مادرشوهدمنم یه بارگفت ولی ناراحت نشدم رفتم لباسمو عوض کردم.خیلی حساسید

نه با لحن خوب بگه این چه وضع حرف زدن انگار داره با حیون حرف میزنه

مادرشوهدمنم یه بارگفت ولی ناراحت نشدم رفتم لباسمو عوض کردم.خیلی حساسید

سنش کمه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
سنش کمه

همه چیو به سن ربط میدید اگه مادرشوهر شماهم همش قبافشو ترش میکرد همش شوهرتو پر میکرد کتکت بزنه باهات دعوا کنه به رنگ موت لباست گیر بده خونه بخواید بخرید نزاره بره ببینی تحمل نمیکردید

سن مادرشوهرم؟؟نه 55 سالشه ...

ن عزیزم استارتر رو گفتم

منم ۱۹ سالم بود یکم زیادی حساس بودم

2706