2737
2734

دخترعموم همیشه پیش یکی فال قهوه میگیره دیشب گفت که‌ برای خواهرتم بگیم‌ بگیره منم اعتقاد ندارم واقعا ولی گفتم باشه بعد ویس میفرسته زنه وقتی فرستاد گوش‌ کردیم دقیقا اسم‌دوست پسر آبجیمو گفته بود گفت پسر خوبیه به صلاحته من هنوز تو شوکم این چجوری اسمشو میدونست؟ دخترعموم خبر نداره ها اصلا از این‌ پسره فقط من‌ میدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مجانی گرفت؟🤔 یکی هم برو واسه من بگیر ببینم آخر عاقبت دوستم چی میشه و آیا در آینده میبینمش؟ خواهش ...

بر و بگو واسه من بگیره دیگه بیا ب من بگو اگه واقعا درست گفت پس این حتمن واقعا فالگیره😐

من امیدم به خداست،بعد خدا هم به خداست...😍🍃
فیک من ک ب این چیزا اعتقاد ندارم اگ میتونستن پیش بینی کنن آینده خودشون رو میکردن همش فیکه اونم یا شن ...

آره منم اینطور فکر‌میکردم ولی اخه دقیقا اسمشو درست گفت بعد تازه باهم‌آشنا شدن چجوری میشه اخه😨😂

چرت یکیشون به من گفت دو سه سال آینده دستت میشکنه و خلاصه مشکل جسمی برات پیش میاد اون موقع من 18 سالم بود الان 24 سالمه و هیچی نشد 

خیلی هم مورد تایید دیگران بود   

میدانی رنج تو از چیست؟ تو به آنچه نباید، بسیار می اندیشی.
2706