2410
2553
عنوان

کی تا حالا ازینا خورده

151 بازدید | 11 پست

از همینا ک پودر نسکافه و اب و شکر با همزن برقی اونقدر مخلوط میکنن تا مث خامه بش 

بعد میریزن رو شیر و یخ؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

دالگونا🙄🙄

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

اوووه کی می‌ره اینهمه راه رو

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من

چیز خاصی نیس

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2720
دالگونا🙄🙄

اسمش دالگونا ؟

خوشمرس ؟

اون خامش تلخ؟ مزه چی میده؟ 

نمیشه بجای نسکافه از یچیز دیگ استفاوه کنیم 

مثلا اسپرسو؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

شوهرم میگه خوبه 

ولی من نمیتونم کافی بخورم امتحانشم نکردم 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
من چیز خاصی نیس

مزه چی میده

اسمش دالگونا ؟ خوشمرس ؟ اون خامش تلخ؟ مزه چی میده؟  نمیشه بجای نسکافه از یچیز دیگ استف ...

اسمش همینه سرچ کن دستورش میاد 

2714
من چیز خاصی نیس

اون خامش تلخ؟ مزه چی میده؟ 

نمیشه بجای نسکافه از یچیز دیگ استفاوه کنیم 

مثلا اسپرسو؟ 

مزه چی میده

مزه نسکافه معمولی

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
اون خامش تلخ؟ مزه چی میده؟  نمیشه بجای نسکافه از یچیز دیگ استفاوه کنیم  مثلا ...

خامه اش که مزه نداره عطر و بوی کافی میده 

اسمش دالگونا ؟ خوشمرس ؟ اون خامش تلخ؟ مزه چی میده؟  نمیشه بجای نسکافه از یچیز دیگ استف ...

امتحان کن شاید شد فقط دو قاشق اب بریز و همش بزن