2733
2734
من طاقت میارم تحمل میکنم بزور  یعنی فقط اسمش زندگیه و زنده موندن بدتر از یه مرده شدم  مر ...

منم مث توام به خدا فقط به خاطر بچم تحمل میکنم میگم عب نداره بزار بگذرونیم بمیریم ولی ادم‌پیر میشه پیر 

کاش ادم جوان بمیره راحت شه داغ دلش بمونه تو زبونها

ذکر یونسیه برا حاجت محال: لا اِلهَ اِلا اَنتَ سُبحانکَ اِنی کُنتُ مِنَ الظالِمین ❤ اَللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَّمَد وَ عَجِّل فَرَجَهُم

متاسفم برای چنین کسایی که بابت انجام دادن وظیفشون خون به جگر میکنن و تهشم منت میزارن که دیدی وظیفمو انجام دادم؟!فقط برات دعا میکنم که تو زندگیت معجزه بشه و از ته دلت از همه چیز زندگیت راضی بشی

من پیوسته به خدا نیاز دارم.پیوسته به یاری و کمکش نیاز دارم،به عنایتش،محبتش،رحمت و خیرش،به برکتش، به هدایتش نیاز دارم.پیوسته هدایتش...ممنون میشم برای اینکه مورد مغفرت و رحمت خدا باشم،برای اینکه خداوند یاورم باشه و هر دم من رو هدایت به خیر و درست کنه،برای خوشبختی،عاقب به خیری و رسیدن به حاجات و آرزوها و خواسته های دلم،یک «صلوات» مهمونم کنید.که به همه ی دنیا هم رحمتی برسه💓🌷🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهربونی دل خوش میخاد به خدا چن ماهه میگم بریم برامنه لعنتی شلوار بخریم ندارم اخر سر امروز قرار شد بر ...

دور از جونت عزیزم 

با جر بحث و دعوا فقط وضعیت بدتر میشه و اوضاع متشنج یه روش دیگه امتحان کن 

اره یه عده ی خوشبخت معنی زندگی رو میفهمن و خوشبختی رو دارم میچشن هیچی شونم نمیشه ولی بعضیام تو خریدن ...

تو بد جایی از زندگی گیر کردیم😔😔

همسرم تو تمنای منو یار منو جان منی.
2728

میفهم عزیزم ولی برامن نمگه نمخرم میگه امروز فردا انروز فردا طول میده تا بخره اعصاب نممونه برا ادم. ولی تحمل کن عزیزم اعصاب خودرتو خورد نکن دیگه چیکار کنیم..ناراحتی اعصاب میگیریا

چقدر تو فکرم کشتمت !                                              ولی تو بازم تو قلبم نفس کشیدی❤

تنها نیستی همدردیم..از نظر اینک فقط زندم زندگی نمیکنم ک

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122
2738
به زودی شاغل میشم یه گرونم نمیدم بهش صبر کنه کثافت حالا میگه کمک میکنی ماشینو عوض میکنیم اره کور خون ...

خدا به دلت نظر کنه،پس همین که میتونی کار داشته باشی و تلافی کنی به سرش همینم عدالت و نگاه خداست،عدالت وجود داره شک نکن اما در ظاهر نمیشه این عدالت رو فهمید،زندگی برای همه بالا پایین داره،برای هم سخته،بعضیا شاید ظاهر زندگیشون بهتر باشه یا مثلا شوهر خوبی داشته باشن ولی توی یه مسئله دیگه حسرت داشته باشن،موفق باشی عزیزدلم

من پیوسته به خدا نیاز دارم.پیوسته به یاری و کمکش نیاز دارم،به عنایتش،محبتش،رحمت و خیرش،به برکتش، به هدایتش نیاز دارم.پیوسته هدایتش...ممنون میشم برای اینکه مورد مغفرت و رحمت خدا باشم،برای اینکه خداوند یاورم باشه و هر دم من رو هدایت به خیر و درست کنه،برای خوشبختی،عاقب به خیری و رسیدن به حاجات و آرزوها و خواسته های دلم،یک «صلوات» مهمونم کنید.که به همه ی دنیا هم رحمتی برسه💓🌷🥰
من طاقت میارم تحمل میکنم بزور  یعنی فقط اسمش زندگیه و زنده موندن بدتر از یه مرده شدم  مر ...

برات صلوات فرستادم عزیزم تو هم برای من دعا کن خیلی خستم

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   
متاسفم برای چنین کسایی که بابت انجام دادن وظیفشون خون به جگر میکنن و تهشم منت میزارن که دیدی وظیفمو ...

مرسی خانمی ممنون بابت حرفات ولی دل من هیچق صاف نمیشه با اینسپردمش به خدا 

اگ عدالتی تو اون دنیا وجود داشته باشه حقمو میگیرم ازش

ذکر یونسیه برا حاجت محال: لا اِلهَ اِلا اَنتَ سُبحانکَ اِنی کُنتُ مِنَ الظالِمین ❤ اَللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَّمَد وَ عَجِّل فَرَجَهُم
تو بد جایی از زندگی گیر کردیم😔😔

لعنت به این دنیا

میفهم عزیزم ولی برامن نمگه نمخرم میگه امروز فردا انروز فردا طول میده تا بخره اعصاب نممونه برا ادم. و ...

گرفتم به خدا ۲۲ سالمه موهام دارن رفته رفته سفید میشن از بس حرص خوردم تو این زندگی فقط به خاطر بچم تحمل میکنم فقط

والا با این اوصاف با اینکه ادم اعتقادی گاهی ادم فکر میکنه اون دنیام مث این دنیا عدالتی وجود نداشته ب ...

نترس فقط ظاهرا فرق میکنه،مثلا من همیشه به رابطم با شوهرم همه جوره همه حسرت میخورن اما اگه بدونی چقدر از پدر و مادرم ضربه خوردم چقدر از دستشون عذاب کشیدم و هنوزم خلاءشون رو دارم،و همینطور تا همسرم عاشقم شد خیلی باهم به مشکل و سختی خوردیم عزیزدل،ولی همه به ظاهر زندگیم فکر میکنن من چه خوشبختم ولی منم جای دیگه سختی پس دادم،چه کنیم که ذات زندگی سختیه،دل تو هم به شادی میرسه یه روز عزیزدلم

متاسفم برای چنین کسایی که بابت انجام دادن وظیفشون خون به جگر میکنن و تهشم منت میزارن که دیدی وظیفمو ...

آره اشاره خوبی کردی من حاضرم از گشنگی بمیرم ولی منت هیچی سرم نباشه

سلام دوستان لطفاً امضامو بخونید .از خدا می‌خوام هرکس برای سلامتی   و عاقبت بخیر خانوادم صلوات میفرسته خدا هرچی میخواد بهش بده .الهی امین
2706