2733
2734
هههههیییییی عدالت مدالت همش کشکه بابا 

نمیدونم این کلمه ی عدالت رو کی اختراع کرده چرته همش

به خاطر خریدن یه شلوار لی باید ماه ها بگم تا بره توی مغز لندهورشاخر سرم بگه منت بزاره ک خریدم برات تف تو این دنیا واقعا 

متنفرم از این دنیا و عدالتش متنفر 

هر کی میفهمه چی میگم بیاد تاپیک کامنت بزاره پولدارا بیرون باتشکر 

آه عمیق 😔😔

ذکر یونسیه برا حاجت محال: لا اِلهَ اِلا اَنتَ سُبحانکَ اِنی کُنتُ مِنَ الظالِمین ❤ اَللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَّمَد وَ عَجِّل فَرَجَهُم

من که خیلی وقته فقط یه مرده متحرکم🖤🖤🖤😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من که خیلی وقته فقط یه مرده متحرکم🖤🖤🖤😈

خاک تو سر این دنیا و عدالتاش خاک

ذکر یونسیه برا حاجت محال: لا اِلهَ اِلا اَنتَ سُبحانکَ اِنی کُنتُ مِنَ الظالِمین ❤ اَللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَّمَد وَ عَجِّل فَرَجَهُم

دنبال عدالت هنی .گشتم نبود نگرد نیست .

ولی اون دنیا هست .دلتو صاف کن بهش میرسی

منم مثل تو فقیرم با این تفاوت ک شوهرم بجا اینکه پولاشو مس انداز میکنه همشو میریزه تو حلقمون منت هم نمیزاره میگه وظیفه ام ولی وقتی گفتمش خونه بخریم ماشین بخریم هیچ پولی نمونده تو دسش دیگه همشو خرج میکنه .اصلا به فکر اینده نیس.

پول در بیار خودت تو خونه ام میتونی

به زودی شاغل میشم یه گرونم نمیدم بهش صبر کنه کثافت حالا میگه کمک میکنی ماشینو عوض میکنیم اره کور خوندی عوضی این لحظه ها همش توی مغزمن فراموش نمیشن صبر کنه سپردمش فقط به خدا دلمو بدجور میشکنه همیشه

من طاقت میارم تحمل میکنم بزور 

یعنی فقط اسمش زندگیه و زنده موندن بدتر از یه مرده شدم 

مرده ی متحرک هم محسوب نیستم چون اون متحرکه من حتی تحرکم کمه

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
2738
منم خیلی وقته به این نتیجه رسیدم

اره یه عده ی خوشبخت معنی زندگی رو میفهمن و خوشبختی رو دارم میچشن هیچی شونم نمیشه ولی بعضیام تو خریدن نونشم موندن موندم تو کار خدا

دنبال عدالت هنی .گشتم نبود نگرد نیست . ولی اون دنیا هست .دلتو صاف کن بهش میرسی منم مثل تو فقیرم ...

والا با این اوصاف با اینکه ادم اعتقادی گاهی ادم فکر میکنه اون دنیام مث این دنیا عدالتی وجود نداشته باشه از بس سختی هس اخه چرا نباید همه یه جور باشن چرا خدا چرا

مهربون باشید باهم

مهربونی دل خوش میخاد به خدا چن ماهه میگم بریم برامنه لعنتی شلوار بخریم ندارم اخر سر امروز قرار شد بریم بخریم ک دعوا انداخت گم شد رفت 

کاش ادم بمیره هم گناها کمتر شن همم ک راحت شه اخه چیه این دنیا چیه

بخدا اینقدر گرانه که وسیله جرعت نمیکنم یچیزیمون خراب بشع یدانه کفش یک میلیون یدانه مانتو پونصد هزار یدونه کیف ششصد هفصد دیکه چی به حال ادم میمانه

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕
2706